چگونه قابلیت جدید آیفون برای محافظت از چشم را فعال کنیم؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: این قابلیت به شما اعلام می‌کند که آیفون بیش از حد به چشم شما نزدیک است و برای ادامه استفاده از دستگاه خود، باید آن را به یک فاصله امن منتقل کنید. همچنین به شما یادآوری می‌کند که نگه داشتن آیفون خود در فاصله بازو برای بینایی شما مفید است.

آیفون قابلیتی را در دستگاه‌های خود ارائه کرده که به کاهش مضرات نگاه به صفحه نمایش کمک می‌کند.

آخرین نسخه‌های سیستم‌عامل آیفون و آیپد دارای ویژگی Screen Distance هستند که به کاهش خطر نزدیک‌بینی به‌ویژه در کودکان کمک می‌کند.

نزدیک بینی، یک وضعیت بینایی است که در آن اشیاء دور تار به نظر می‌رسند و علت اصلی اختلال بینایی در بین کودکان به شمار می‌رود.

هنگامی که کودکان از تلفن استفاده می‌کنند، اغلب تلفن را به چشمان خود نزدیک می‌کنند. چشم پزشکان بر این باورند که بین نزدیک بینی و کارهایی که نیاز به تمرکز بینایی از نزدیک دارند، ارتباط وجود دارد.

این ویژگی جدید اپل شما را تشویق می‌کند تا فاصله ایمن بین آیفون و آیپد و چشمان خود را حفظ کنید. این ویژگی را می‌توان با ضربه زدن روی گزینه Screen Distance پس از ورود به Screen Time در تنظیمات فعال کرد.

این قابلیت به شما اعلام می‌کند که آیفون بیش از حد به چشم شما نزدیک است و برای ادامه استفاده از دستگاه خود، باید آن را به یک فاصله امن منتقل کنید. همچنین به شما یادآوری می‌کند که نگه داشتن آیفون خود در فاصله بازو برای بینایی شما مفید است.

۲۲۷۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1781978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =