یک اتوبوس حامل زائران ایرانی که در حال حرکت از سمت جده به شهر مدینه بود، به علت خواب‌آلودگی راننده دچار سانحه‌ی تصادف شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرآنلاین به مدینه منوره‌، این اتوبوس، شب گذشته درحالی که جمعی از زائران ایرانی را از جده به مدینه منتقل می‌کرد، به خاطر خواب‌آلودگی راننده با خودروی دیگری برخورد کرد که به دنبال آن، هشت نفر از زائران دچار حادثه شدند و به بیمارستان ملک فهد در مدینه منتقل شدند.
 
نماینده‌ی ولی فقیه در امور حج و زیارت که به همراه رییس سازمان حج و زیارت به عیادت حادثه‌دیدگان این سانحه رفته بود، خطاب به آن‌ها گفت: پزشک رابط ایرانی در بیمارستان حضور دارد و امکانات خوبی هم در اختیار شماست، پس نگران ادامه‌ی اعمال خود نباشید.
 
علی لیالی ـ رییس سازمان حج و زیارت ـ پس از عیادت این حادثه‌دیدگان گفت:‌ این سانحه، هشت زخمی داشت که البته پنج نفر از آن‌ها به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند.
 
به گفته‌ی او، سه زائر دیگر شامل پزشک و معین کاروان و یک زائر زن به دلیل شکستگی همچنان در بیمارستان ملک فهد مدینه، بستری و تحت درمان هستند.
 
لیالی گفت: براساس اظهار نظر پزشکان، این سه نفر نیز تا یکی دو روز آینده از بیمارستان ملک فهد مرخص می‌شوند و در صورت نیاز به ادامه‌ی درمان، براساس تشخیص پزشکان، تحت نظر هیأت پزشکی در بیمارستان ایران در مدینه قرار می‌گیرند.
 
او تاکید کرد: هیچ حادثه‌ی سنگینی متوجه‌ی این زائران نشده است و حال همه‌ی زائران این کاروان ایرانی خوب است.
 
همچنین قاضی‌عسکر درخواست کرد؛ تلفن همراهی در اختیار این حادثه‌دیدگان قرار دهند تا همراهان و بستگان خود را در ایران مطلع کنند.
 

/2727

کد خبر 178631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =