تحولات اساسی در شهر آبادان ایجاد شده است / در نقاط مختلف شهر به ویژه مناطق محروم عملیات زیرسازی، بهسازی و آسفالت معابر با شتاب بیشتری در حال انجام است

بغلانی، با بیان اینکه همدلی و اتحاد بین مسئولان برای خدمات رسانی بهتر به مردم آبادان در این شهر ایجاد شده است، گفت: با ورود ارگان‌های اجرایی برای رفع مشکلات تحول خوبی را در ایجاد زیرساخت‌های شهری آبادان بوجود آورده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از آبادان، «قاسم بغلانی، در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه زیرسازی و بهسازی معابر کوی پلیس و کوی ذوالفقاری آبادان، گفت: خوشبختانه امروز همدلی و اتحاد بین مسئولان برای خدمات رسانی بهتر به مردم آبادان ایجاد شده و با ورود ارگان‌های اجرایی برای رفع مشکلات تحول خوبی را در ایجاد زیرساخت‌های شهری آبادان بوجود آورده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان بیان کرد: خوشبختانه هر ارگان اجرایی قسمتی از شهر را برای اجرای پروژه تحویل گرفته است، متاسفانه عقب ماندگی در شهر بسیار زیاد است ولی اکنون با ورود سازمان منطقه آزاد اروند و بودجه‌های دولت شاهد خدمات رسانی بهتر به مردم آبادان هستیم.

وی افزود: در هشت ماه گذشته با برنامه ریزی و همتی که شهردار آبادان داشته شاهد تحول بسیار خوبی بخصوص در بحث پروژه‌های عمرانی در آبادان هستیم که از ایشان تقدیر و تشکر می کنیم، در قسمت‌های مختلف شهر بخصوص مناطق محروم عملیات زیرسازی، بهسازی و آسفالت معابر با شتاب بیشتری در حال انجام است.

بغلانی، گفت: خوشبختانه مناقصه پروژه عمرانی در خیابان‌های بهار ۱ تا ۱۰۴ که دارای زیرساخت هستند برگزار و پیمانکاران مشخص شدند، همچنین مراحل تشریفات مناقصه برای انتخاب پیمانکار جهت اجرای پروژه عمرانی در کوی بهارستان شرقی و غربی و کوی نیرو انجام شده تا بزودی وارد فاز اجرایی شود.

وی تصریح کرد: منابع مالی در سال‌های گذشته در شهرداری آبادان بخوبی مدیریت نمی‌شد ولی امسال قرارداد مناسبی برای لایروبی کانال دفع آب‌های سطحی در کل سطح شهر منعقد شد تا در فصل بارندگی شاهد آبگرفتگی معابر نباشیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =