فرماندارشوش: واقفان شوش در اجرای کارهای عام المنفعه پیشگام هستند

فرماندار شوش از واقفان این شهرستان به عنوان انسانهایی خیر که در اجرای کارهای عام المنفعه پیشگام هستند نام برد و گفت: گسترش فرهنگ کارهای عام المنفعه در شوش ضروری است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از شوش ، محسن حویره درآیین نواختن زنگ وقف دردبیرستان پسرانه امام جعفرصادق(ع)افزود: بیمارستان نظام مافی ، درمانگاه ها و مدارس خیر ساز نمونه هایی از کارهای عام المنفعه در شهرستان شوش می باشند که با مشارکت بیشتر مردم می توان کارهای بزرگتری در شهرستان اجرا کرد.

وی با اشاره به کمبودهای موجود در شهرستان شوش در زمینه های آموزشی، ورزشی، مدارس و درمانی خواستار گسترش هر چه بیشتر فرهنگ وقف و کارهای خیرخواهانه و عام المنفعه در شوش شد.

کمبود امکانات ورزشی در شوش

فرماندار در ادامه با اشاره به کمبود امکانات ورزشی در شوش گفت: فضاهای ورزشی موجود در شهرستان شوش متناسب با نیاز جامعه ورزشی و علاقه مندان به ورزش نیست لذا سرمایه گذاری در این بخش،ضروری است.

وی گفت: در این راستا برنامه ریزی شده تا فضاهای ورزشی متناسب با نیاز دانش آموزان، ورزش قهرمانی و ورزش محلات در شهرستان شوش فراهم شود.

امام جماعت حرم مطهرحضرت دانیال نبی (ع)نیز گفت : با سنت حسنه وقف نیاز فقرا برطرف شده و نیازهای مدرسه رفع میشود.

حجت الاسلام سیدحسین احمدی افزود: با ترویج فرهنگ وقف در جامعه زمینه کاهش فاصله طبقاتی و دستگیری بیشتر از نیازمندان در مناطق محروم ایجاد می‌شود.

دراوامه محمدحسن پورنعمت رییس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان شوش ضمن ارایه گزارشی ازهفته وقف ارایه داد.

دراین مراسم معاون برنامه ریزی فرماندار،مدیرآموزش وپرورش شهرستان شوش نیزحضورداشتند

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1821356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =