گرفتارشدن نظامیان صهیونیست در کمین قسام

مهر نوشت: نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه التوام واقع در شمال غرب غزه در کمین مبارزان قسام گرفتار شدند.

به نقل از المیادین، درگیری‌های سنگینی میان نظامیان اشغالگر ارتش رژیم صهیونیستی و مبارزان گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) در جریان است.

گردان‌های قسام اعلام کرد که عده‌ای از نیروهای پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی را در یک ساختمان واقع در منطقه التوام در شمال غرب غزه در کمین انداخته است.

مبارزان قسام این نظامیان را با بمب‌های ضدنفر، خمپاره‌های ضدسنگر و رگبار سنگین هدف قرارداده و آنان را به هلاکت رسانده یا زخمی کردند.

علاوه بر این گردان‌های قسام اعلام کرد که نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی را با سامانه موشکی کوتاه برد «رجوم» در موضع نظامی «کیسوفیم» هدف قرار داده است.

همچنین گردان‌های قسام فیلمی را از درگیری مبارزان خود با نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در بیت حانون در شمال نوار غزه منتشر کردند که سلحشوری‌های این مبارزان را به نمایش می‌گذارد.

علاوه بر این گردان‌های قسام از هدف قرار دادن اتاق عملیات و شناسایی دشمن صهیونیستی در داخل یکی از ساختمان‌ها در شرق بیت حانون با ۴ خمپاره ضدنفر خبر داد.

یک بولدوزر «دی ۹» ارتش رژیم صهیونیستی نیز در منطقه جحر الدیک از سوی مبارزان قسام به وسیله راکت «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده شد و آسیب دید.

همچنین مبارزان گردان‌های قسام دو نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال نوار غزه به وسیله راکت «یاسین ۱۰۵» هدف قرار دادند.

یکی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی نیز در شمال شهر غزه توسط مبارزان قسام هدف گرفته شد و آسیب دید.

310310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =