خودروساز چینی در ایران مدرسه خیریه می سازد/ کلنگ زنی نخستین مدرسه مدیران خودرو در تبریز

مراسم کلنگ زنی نخستین مدرسه خیریه مدیران خودرو ایران در تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین در تبریز، "جک لی" مدیرعامل مدیران خودرو در این مراسم گفت: تبریز یک شهر تاریخی و بازرگانی در ایران بوده و جزو پنج شهر برتر در بازار خودرو کشور است.

وی افزود: مدیران خودرو در کنار فعالیت های تجاری، اقدامات بشردوستانه را هم در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در دستور کار قرار داده است.

جک لی یادآور شد: پیش از این نیز مدیران خودرو در حوادثی ماننده وقوع سیل جنوب کشور، زلزله های شمالغرب و غرب و سایر موارد مشابه به یاری آسیب دیدگان شتافته ولی خبری نکرده است.

مدیرعامل مدیران خودرو ادامه داد: در بحث ساخت مدرسه خیریه در مناطق محروم نیز نمایندگی نصیراللهی تبریز پیشگام شده و ما نیز به صورت مادی و معنوی حمایت کرده ایم.

خودروساز چینی در ایران مدرسه خیریه می سازد/ کلنگ زنی نخستین مدرسه مدیران خودرو در تبریز

حسین نصیراللهی نماینده مدیران خودرو در تبریز نیز با اشاره به تحویل زمین از سوی آموزش و پرورش در بلوار ولایت شهرک اندیشه اظهار داشت: این زمین مساحتی بالغ بر سه هزار متر مربع وسعت داشته و قرار است مدرسه ای با هزار و ۲۰۰ متر زیربنا در آن احداث شود.

به گفته وی برای احداث این مدرسه ۱۲ کلاسه ۲۵ میلیارد تومان بر اساس استانداردهای شرکت مدیران خودرو هزینه خواهد شد.

نصیراللهی یادآور شد: در صورت تحویل کامل زمین از سوی آموز شو پرورش، این مدرسه دوره متوسطه در عرض ۲۴ ماه احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =