رحیم پور ازغدی: دو همجنس باز به کلیسا می روند و کشیش خَر برایشان خطبه می خواند /قبلا ورزشکاران زن ما را مسخره و هو می کردند، می گفتند حاج خانم بیا!

رحیم‌پورازغدی، گفت: در دهه اول انقلاب زنان ما با حجاب بود و تنها کشور مسلمانی بود که با حجاب می رفتند و مدال می آوردند، اول مسخره  و هو می کردند، می گفتند حاج خانم بیا. بعد دیدند که همین حاج خانم طلا می گیرد. سپس کشورهای دیگر اضافه شدند. خانم های ورزشکار از نزدیک ده بیست سی کشور کم کم با حجاب آمدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رحیم پور ازغدی در سخنرانی به مناسبت به روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مشهد گفت: کسانی که گفتند ورزش سیاسی نیست و در ورزش شعار انقلاب و سیاسی ندهید، با اسرائیل کشتی نگیرید، خودشان عرصه ورزش را طوری سیاسی کردند که در تاریخ اینگونه نبود.

وی ادامه داد: در دهه اول انقلاب زنان ما با حجاب بود و تنها کشور مسلمانی بود که با حجاب می رفتند و مدال می آوردند، اول مسخره و هو می کردند، می گفتند حاج خانم بیا. بعد دیدند که همین حاج خانم طلا می گیرد. سپس کشورهای دیگر اضافه شدند. خانم های ورزشکار از نزدیک ده بیست سی کشور کم کم با حجاب آمدند.

رحیم پور ازغدی: اگر برخی مسئولین ترور شوند به نفع انقلاب است / هدف عملیات‌های انقلابی، ترساندن ستمگران است اما هدف کشتارهای تروریستی، ترساندن مردم

رحیم پورازغدی گفت: به ما می گویند شما نباید قانون به نفع حجاب بگذارید و خودشان قانون علیه حجاب می گذارند. اگر مساله حجاب به قانون ربطی ندارد چرا قانون علیه حجاب می‌گذارید؟ حتی شما قانون برای همجنس بازان گذاشتید.

وی گفت: دو همجنس باز به کلیسا می روند و کشیش خر هم برایشان خطبه می خواند. با قانون از برهنگی و همجنس‌بازی دفاع می‌کنید و حجاب را ممنوع می‌کنید، بعد می‌گویید مسلمانان حق ندارند قانون به نفع پوشش بگذارند؟ ما مسلمان هستیم لیبرال نیستیم. غربی‌ها که لیبرال هستند و شعارشان آزادی لباس و همه چیز است چرا این قانون‌ها را می‌گذارند؟ آنها دروغ می‌گویند کلاهبردار هستند.

27218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =