یک روز پس از آنکه "سید کمال سید علی" معاون ارزی بانک مرکزی با حکم محمود بهمنی برکنار شد، مهدی غضنفری، وزیر صنعت، معدن و تجارت او را به عنوان یکی از نمایندگان جدید این وزارتخانه در هیات نمایندگان اتاق تهران معرفی کرد. <BR>

 معاون سابق بانک مرکزی درحالی با حکم غضنفری به پارلمان بخش خصوصی راه می یابد که در دوره ششم هیات نمایندگان نیز بر جایگاه نمایندگان دولت در اتاق تهران تکیه زده بود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت، اواسط هفته گذشته، هنگامی که از پای سفره صبحانه فعالان اقتصادی برمی خاست اندیشه تغییر ترکیب نمایندگان اش در اتاق تهران را در سر داشت.
اما مهدی غضنفری  به دلیل آنچه« بازنگری انجام شده در پی ادغام وزارت بازرگانی و وزارت صنایع و معادن» خوانده در نامه ای خطاب به رییس اتاق تهران، نمایندگان جدید این وزارتخانه را تعیین و معرفی کرده است.

بر این اساس " سید مجید هدایت" ،"کاظم اکبرپور"،"صفدر رحمت آبادی"، "فخراله مولایی"، "قربان دانیالی"،"سید کمال سیدعلی "و "سید علیرضا شجاعی "به عنوان نمایندگان جدید دولت برای عضویت در هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران معرفی شده اند

پیش از این "محسن قربانی" ،"ابوالفضل روغنی"،"حمید علیخانی" ،"حسن شیخ نیا"، "ایرج ندیمی"،"احمد خادم‌المله "و"سید علی هاشمیان "به عنوان نماینده دولت ، 7 صندلی یاقوتی رنگ هیات نمایندگان اتاق تهران را به خود اختصاص داده بودند.

/39/39

 

کد خبر 185766

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =