این راهنمای سرنوشت ساز راه و چاه را نشانتان می دهد تا بتوانید آدم بزرگ ها را به راه بیاورید و برخی کارهایی که دلخواهتان هست و امکان انجام دادنش را ندارید، انجام دهید.

به گزارش خبرآنلاین، کتاب «راهنمای کامل برای به راه آوردن آدم بزرگ ها» نوشته جیم و دانکن الدریج با ترجمه پژمان و سارا طهرانیان در 263 صفحه با قیمت 3800 تومان از سوی انتشارات کیمیا منتشر شد. در معرفی این کتاب می خوانیم: «چرا- آخه چرا- آدم بزرگ ها این قدر مایه دردسرند؟ مدام یا دارند پیله می کنند و غر می زنند، یا بکن نکن راه می اندازند ولی حالا دیگر دوران ناامیدی ها به سرآمده!

 

این راهنمای سرنوشت ساز راه و چاه را نشانتان می دهد تا بتوانید آدم بزرگ ها را به راه بیاورید. این سه کتاب است در یک کتاب:

1- چگونه آدم بزرگ ها را به راه بیاوریم

2- آدم بزرگ ها چه می گویند و منظور واقعی شان چیست

3- روشهای دیگر برای به راه آوردن آدم بزرگ ها

 

ناشر معتقد است: با خواندن این کتاب یاد می گیرید که:

- چطور از هر راهی که شده پول توجیبی بیشتری بگیرید

- چطور شبها تا هر وقت که دلتان خواست بیدار بمانید

- چطور از زیر رفت و آمدهای خانوادگی شانه خالی کنید

و......»

 

«چگونه بزرگترها را به راه بیاوریم، دلایلی برای ظرف نشستن، دلایلی برای دیر رسیدن به مدرسه، عذرهایی برای شکستن ظرف و ظروف، چگونه پول توجیبان مان را بیشتر کنیم، چگونه پدر و مادر را راضی کنیم که چیزی را برایمان بخرند، دلایلی برای نخوردن بعضی از غذاها، چگونه غذای بیشتری صاحب شویم، دلایلی برای تحویل ندادن تکالیف مدرسه، دلایلی تلویزیون تماشا کردن، دلایلی برای خرید نرفتن، چگونه از زیرکارهای خانه شانه خالی کنیم، دلایلی برای نخریدن کادوی تولد، دلایلی برای مدرسه نرفتن، چگونه آدم بزرگ ها را مجبور کنیم که ما را به شهربازی، سینما، رستوران ببرند، چگونه از رفتن به جایی شانه خالی کنیم و چگونه از دندانپزشکی رفتن شانه خالی کنیم» برخی از مطالب این کتاب را تشکیل می دهد.

 

از دیگر مطالب این کتاب می توان به «چگونه پدر و مادر را راضی کنیم که خانه را عوض کنند، دلایلی برای اینکه بازیهای کامپیوتری برای بچه ها خوب است، چگونه پدر و مادر را راضی کنیم تا برای تعطیلات ما را به سفر خارج ببرند، چگونه از سلمانی رفتن شانه خالی کنیم، دلایلی برای رفتن به مهمانی، چگونه پدر و مادر را راضی کنیم که اجازه بدهند خودمان برای خودمان لباس بخریم، چگونه برای خرید لباس پول بیشتری بگیریم، چه کلکی سوار کنیم تا از بزرگترها پول بگیریم، چگونه پدر و مادر را مجبور کنیم که در حین مسافرت طولانی بین راه نگه دارند، بهترین راهها برای درآوردن لج آدم بزرگ ها از راه لباس پوشیدن، چه کار کنید که دیگر شما را هیچ جا نبرند، چه کار کنید که از این به بعد سفرهای خانوادگی کوتاهتر و دلپذیرتری داشته باشید و چه کار کنید که دیگر شما را برای پیاده روی بیرون نبرند» اشاره کرد.

 

ساکنان پایتخت برای تهیه این کتاب‌‌‌ کافیست با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. سایر هموطنان نیز با پرداخت هزینه ارسال پستی، می توانند تلفنی سفارش کتاب دهند.

 

291/60

 

کد خبر 185957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =