فوری/ افزایش تعداد جان باختگان حمله موشکی پاکستان به سراوان

خبرگزاری مهر به نقل از معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان از افزایش تعداد جان باختگان حمله پاکستان به روستای مرزی ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «حمله موشکی پاکستان به سراوان در سیستان و بلوچستان» خبری بود که صبح امروز رسانه ای شد و به سرعت از سوی معاون امنیتی استانداری سیستان تایید شد. بنا به گفته مرحمتی صدای چند انفجار در محدوده شهرستان سراوان به گوش رسید که پس از بررسی‌های انجام شده، مشخص شد پاکستان یکی از روستاهای مرزی ایران را با موشک مورد هدف قرار داده است.

در آمارهای صبح امروز از کشته شدن سه زن و چهار کودک خبر داده بودند اما بنا بر گفته معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان، تعداد جانباختگان افزایش یافته است.

بنا بر گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا مرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: ساعت ۴:۳۰ صبح امروز پنج شنبه، صدای چند انفجار در محدوده شهرستان سراوان به گوش رسید که پس از بررسی‌های انجام شده، متوجه شدیم پاکستان در یکی از روستاهای مرزی ایران در فاصله سه کیلومتری مرز مشترک ایران و پاکستان، با موشک مورد هدف قرار داده است.

وی ادامه داد: در این حمله سه زن، چهار کودک و دو مرد غیر ایرانی کشته شده‌اند.

حمله موشکی پاکستان به روستای مرزی ایران تایید شد /۳ زن و ۴ کودک کشته شدند /خبرنگار پاکستانی: جدایی طلبان بلوچستان هدف قرار گرفتند

پس لرزه های حمله موشکی پاکستان به سراوان /بیمارستان ها به حالت آماده باش درآمدند /هیچ گروه تروریستی علیه پاکستان در خاک ایران وجود ندارد

عکسی از بقایای موشک پاکستانی در سراوان

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1862284

برچسب‌ها