۰ نفر
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴
بازدید انصاری نیک از پتروشیمی کارون

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام و جمعی از مدیران ارشد، ضمن بازدید از پروژه هایکو، در جریان آخرین پیشرفت‌های این پروژه قرار گرفتند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندر امام ضمن بازدید از پروژه هایکو پتروشیمی کارون تأکید کرد که این شرکت، تأمین مالی موردنیاز برای اتمام هایکو را انجام خواهد داد.
انصاری نیک همچنین در نشستی با حضور مدیر عامل و مدیران پتروشیمی کارون مشکلات و موانع پیش روی این پروژه و چگونگی تأمین منابع مالی آن مورد بحث و بررسی قرار دادند.
ایشان با تأکید بر تأمین منابع مالی مورد نیاز طرح تا پایان راه‌اندازی، تصریح کرد: امید این داریم پس از تأمین جریان نقدینگی مورد نیاز از طریق شرکت پتروشیمی بندر امام، ارکان اصلی پروژه با تمام توان عملیات باقیمانده را به اتمام برسانند تا هر چه زودتر هایکو در سرویس قرار بگیرد.

در ادامه این نشست علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون ضمن قدردانی از حمایت‌های همیشگی دکتر انصاری نیک، در گزارشی از آخرین پیشرفت طرح هایکو اظهار داشت: ما در شرایط بسیار سخت و پیچیده تحریم‌های ظالمانه و کل دوران پاندمی کرونا این پروژه را به این مرحله رسانده‌ایم و تا مرحله بهره‌برداری نیاز به تأمین منابع مالی بر اساس جریان نقدینگی مورد نظر داریم.

گفتنی است شرکت پتروشیمی بندر امام سهام‌دار اصلی پتروشیمی کارون است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1870198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =