۱۴ هزار جانباز شیمیایی در اصفهان داریم/ارائه خدمات درمانی ویژه به ایثارگران

رئیس شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان اصفهان با بیان اینکه ۵۵ هزار جانباز در استان داریم که از این تعداد ۱۴ هزار نفر شیمیایی هستند، گفت: در سال گذشته به بیش از ۲۱ میلیون نفر از ایثارگران توسط بیمه دی خدمت درمانی ارائه شده است.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، سید علیرضا سمائی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیمه دی، سال گذشته حدود ۲۱ میلیون خدمت از ویزیت تا تخصصی‌ترین جراحی‌ها را به جامعه ایثارگری کشور ارائه کرد.

وی با بیان اینکه نزدیک به یک میلیون نفر از ابتدای سال جاری تاکنون از خدمات درمانی این بیمه در استان بهره‌مند شده‌اند، خاطرنشان کرد: اصفهان بعنوان مُعین استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، فارس و مرکزی است و مراجعان بسیاری از این مناطق به مراکز درمانی خود دارد.

مدیر شرکت بیمه دی در استان اصفهان بیان داشت: ۳۰ هزار میلیارد تومان خسارت به مراکز طرف قرارداد و ۱۱ هزار میلیارد تومان به بیمه‌شدگان بیمه دی از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: بیمه‌شدگان شرکت بیمه دی در کشور به بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده است و بیش از ۲۰ درصد بازار بیمه درمان کشور به این بیمه اختصاص دارد.

سمائی خاطرنشان کرد: بیشتر خدمات بیمه دی به عنوان یکی از سازمان‌ها و واحدهای تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگران بعنوان سهامداران اصلی این شرکت ارائه می‌شود اما این خدمات به صورت عمومی، تمامی بیمه‌گذاران را نیز دربرمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه دی جزو پنج شرکت برتر در صنعت بیمه‌ای کشور محسوب می‌شود، افزود: سرمایه این شرکت بر اساس تصمیم‌های هیئت مدیره از پنج هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال به ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در سالجاری افزایش پیدا کرد.

مدیر شرکت بیمه دی در اصفهان گفت: بخش اعظمی از خدمات بیمه دی در قالب قراردادهای درمان به بیمه‌شدگان ارائه می‌شود و با یک هزار و ۶۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در کل کشور، به صورت مستقیم در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان است.

سمائی یادآور شد: ۱۰ درصد جامعه ایثارگری کل کشور در اصفهان حضور دارند و ارائه خدمات درمانی به این افراد به سازوکارها و تیم های متخصص نیاز دارد که بیمه دی در قالب سه شُعبه سرپرستی در این استان، جزو معدود شرکت‌های بیمه ای با برخورداری از شعبه تخصصی درمان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این استان ۲۴ هزار شهید و ۵۵ هزار نفر جانبازان را به نظام اسلامی تقدیم کرده است که از این تعداد ۱۴ هزار نفر جانباز شیمایی هستند، اظهار داشت: شرکت بیمه دی وظیفه خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و جانبازان را بر عهده دارد.

مدیر شرکت بیمه دی در اصفهان افزود: ۳۵۰ هزار نفر جامعه آماری ایثارگران استان را تشکیل می‌دهند که بخشی از این ایثارگران جزو نیروهای مسلح هستند که در قالب قراردادهای مربوط به ایثارگران در نیروهای مسلح خدمات بیمه‌ای دریافت می‌کنند اما از این تعداد حدود ۱۴۰ هزار نفر بصورت مستقیم از خدمات درمانی و تکمیلی شرکت بیمه دی بهره‌مند می‌شوند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1874797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =