بحران در پرسپولیس: ستاره ازبک خارج از لیست!

باشگاه پرسپولیس روز سرنوشت‌سازی را سپری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس یکی از فعالترین تیم‌های لیگ برتر ایران در پنجره نیم فصل لیگ برتر ایران بوده و توانسته پنج بازیکن را به عنوان خرید زمستانی به خدمت بگیرد. نقل و انتقالات سرخپوشان در حالی پیش رفته که این تیم ۲۰ بازیکن بزرگسال را در اختیار گرفته و در عین حال یک بازیکن خارجی و لژیونر هم اضافه دارد.

به نقل از ورزش سه باتوجه به اینکه هیچ‌کدام از خریدهای پرسپولیس در موقعیت بازیکن آزاد نیستند، این باشگاه برای ثبت قراردادشان باید تا پایان زمان نقل و انتقالات یک نفر را از لیست خارج کند.

شهاب زاهدی و نبیل باهویی دو بازیکنی هستند که به احتمال فراوان لیست خروج تیم پرسپولیس را تکمیل می‌کنند، اما از یک سو مخالفت با جدایی شهاب و از طرف دیگر ناتوانی در توافق با باهویی، همه چیز را به سمت تردید کشانده است.

نکته مهم اینکه شهاب زاهدی پیشنهادی از جی لیگ دارد و او هم برای حضور در فوتبال ژاپن تا پایان امشب باید قرارداد خود را فسخ کند. حالا سهمیه نوزدهم پرسپولیس به محمد خدابنده‌لو رسیده اما برای ثبت قرارداد اورونوف باید یک بازیکن خارجی یا لژیونر از لیست خارج شود.

این در حالی است که پرسپولیس همچنان یک خرید دیگر را هم دنبال می‌کند تا به این ترتیب احتمال جدایی دو بازیکن هم مطرح شود. به این ترتیب پرسپولیس احتمالا در ساعات پیش‌رو، پرخبر و جنجالی خواهد بود.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =