این مرد، نفوذی منافقین در دفتر خدمات حقوقی ایران در پاریس بود /شغل همسر وی چه بود؟

حمیدرضا اسحاقی در سال ۲۰۰۶ میلادی در نمایشی مضحک در پاریس، با ترتیب دادن دادگاهی سوری، به سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمیدرضا اسحاقی متهم ردیف ۵۷ دادگاه اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) است. او که برای ادامه تحصیل به فرانسه (پاریس) رفته بود، به واسطه اشتغال همسرش در دادگاه لاهه، از سال ۱۳۶۱ در پوشش کارمند، به‌عنوان نفوذی در دفتر خدمات حقوقی جمهوری اسلامی ایران (وابسته به ریاست جمهوری)، در پاریس مشغول به کار می‌شود.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، در ادامه و علی‌رغم رعایت اصول حفاظتی از سوی او، به‌دلیل داشتن تحرکات مشکوک، پلیس فرانسه به او مظنون شده و در نهایت در تاریخ ۱۳۶۶/۰۶/۱۳، به اشتغال او در دفتر خدمات حقوقی جمهوری اسلامی ایران، خاتمه داده می‌شود.

او به‌عنوان عضو شورای تروریستی موسوم به ملی مقاومت، در بخش حقوقی با گروهک تروریستی منافقین همکاری داشته و به‌صورت مکرر به‌عنوان نماینده تشکیلات، در اجلاس کمیسیون به اصطلاح حقوق بشر شرکت می‌کند. او در سال ۲۰۰۶ میلادی در نمایشی مضحک در پاریس، با ترتیب دادن دادگاهی سوری، به سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی می‌پردازد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1878516

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =