آبرسانی با همراهی خیرین آبرسان درچهارمحال وبختیاری

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری از آبرسانی با همراهی و مشارکت خیرین آبرسان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ازچهارمحال وبختیاری ، محمد کریمی با اعلام این خبر گفت: هفت گروه از خیرین آبرسان کشور در چهارمحال و بختیاری با شرکت آب و فاضلاب در حال فعالیت هستند.

کریمی افزود: شرکت آب و فاضلاب در طرح جهاد آبرسانی خصوصا در مناطق محروم روستایی با تمام توان در حال فعالیت می باشند.

وی خاطرنشان کرد قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) یک شهر و ۵۳ روستای شهرستان لردگان ، ۳۰ روستای شهرستان خانمیرزا ، ۱۰ روستای شهرستان کیار و همچنین در شهرستانهای کوهرنگ و اردل هم در حال انجام کار است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری گفت :روستای کهن دژ از توابع بخش ناغان شهرستان کیار را نیز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی آبرسانی نموده است.

وی یاد آوری نمود: قرارگاه سیدالشهداء نیروی زمینی سپاه علاوه بر خدمت رسانی در شهرستان اردل در بخش بازفت شهرستان کوهرنگ نیز مجتمع آبرسانی ۱۱ روستایی زردکوه را در منطقه دهناش در حال انجام دارد که پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ایی دارد.

مهندس کریمی در تشریح یگر پروژه های جهاد آبرسانی افزود: بنیاد خیّری علوی در بخش میانکوه شهرستان اردل و بسیج سازندگی استان مجتمع آبرسانی هفت روستایی اوره بارز در بخش منج شهرستان لردگان را کار کرده اند که مردم این مناطق بزودی از نتایج این فعالیتهای آبرسانی بهره مند می شوند.

وی از همراهی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و خیرین آبرسان که فعالیت های آنها با شرکت آب و فاضلاب در حوزه آبرسانی روستایی در کل استان پراکنده است تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری نمود: با همراهی بیش از پیش در آینده ایی نزدیک بتوانیم خدماتی شایسته و در شان مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری ارائه نماییم.

مدیر عامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری یاد آوری نمود برای انجام این پروژه ها تا کنون ۲۴۴ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =