تشدید نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت در منطقه چهارمحال و بختیاری در استقبال از نوروز

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری بیان کرد:‌ با هدف آمادگی هر چه بیشتر جایگاه‌های عرضه سوخت جهت عرضه خدمات سوخترسانی مطلوب به مسافران نوروزی و شهروندان، طرح نظارت بر جایگاه های عرضه سوخت در استقبال از نوروز۱۴۰۳ در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، مدیر منطقه اظهار کرد: نظارت نوروزی بر عملکرد سوخت رسانی جایگاه‌های عرضه سوخت در دو مرحله با بازدید از ۵۹ باب جایگاه عرضه سوخت مایع و ۴۱ باب جایگاه عرضه سوخت سی ان جی مورد بررسی کارشناسی قرار می‌گیرد.

ساسان تیموری تصریح کرد: با اجرای این طرح کارگروه تخصصی از واحدهای مختلف ایمنی، فنی و عملیات، بازرگانی، مهندسی فرآورده‌ها و نواحی منطقه از تمامی جایگاه‌های مسیر تردد مسافران نوروزی بازدید می‌کنند.

مدیر منطقه ادامه داد: اطمینان از تأمین به موقع سوخت مورد نیاز شهروندان و مسافران نوروزی در جایگاه‌های عرضه سوخت استان و کنترل و نظارت بر وضعیت مجاری عرضه سوخت به لحاظ آمادگی‌های فنی و ایمنی، بهداشت محیط و بررسی وضعیت نمازخانه‌های بین راهی از اهداف اصلی اجرای طرح نظارت نوروزی در سطح استان است.

مدیر منطقه چهارمحال و بختیاری تصریح نمود: مرحله نخست طرح نظارت نوروزی بر جایگاه‌های سوخت استان از یکم اسفند ماه سال جاری آغاز شده است و مرحله دوم این طرح نیز تا پایان ایام نوروزسال ۱۴۰۳ادامه دارد.

این مقام مسئول گفت: بر اساس نظارت‌ها و ارتباط مردمی از طریق تماس با شماره تلفن‌های شرکت و سامانه پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، سامانه ۱۱۱ سامد و نیز سایر گزارش‌های مردمی، به شکایات و انتقادات شهروندان و مسافران رسیدگی می شود.

گفتنی است، ارزیابی عملکرد جایگاه‌های سوخت به صورت دوره‌ای توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه به صورت مستمر ادامه دارد و نظارت نوروزی به غیر از نظارت‌هایی است که در طول سال انجام می‌شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1880266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =