خانه ملت نوشت:

 عضو کمیسیون انرژی مجلس از نشست وزیر با نمایندگانی که طرح استیضاحش را امضا کرده‌اند حداکثر تا هفته آینده خبر داد و گفت: اگر وزیر نیرو به این دعوت جواب منفی دهد جلسه استیضاح وی برگزار خواهد شد.
عبدالله کعبی تصریح کرد: نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر نیرو برای مطرح کردن دلایل و گرفتن تضمین از وزیر، تصمیم دارند با وزیر نیرو نشستی مشترک برگزار کنند تا مسائل و مشکلات به اومنتقل کنند.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: این پیشنهاد در نشست دیروز (دوشنبه 21 آذرماه) رئیس مجلس با مجمع نمایندگان خوزستان مطرح و قرار شد لاریجانی برای برگزاری این دیدار پا پیش بگذارد.
وی تأکید کرد: نیامدن وزیر نیرو به این نشست به معنای پاسخ نداشتن وی به مسائل و مشکلات موجود است و در صورت برگزار نشدن این نشست نمایندگان خواهان استیضاح،‌ رفتاری دیگری خواهند داشت.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم یادآور شد: اگر نشست مطرح شدن مسائل و مشکلات نمایندگان با وزیر برگزار نشود طرح استیضاح وی به جریان خواهد افتاد و هیأت رئیسه هم آن را در دستور کار قرار می‌دهد.
 همچنین خانه ملت به نقل ازعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم نوشت:طرح استیضاح مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت 10 امضا دارد و به حد نصاب رسیده است،و تا پایان هفته جاری به هیئت رئیسه مجلس ارسال می شود.
مصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی با بیان این که هم‌اکنون طرح استیضاح مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت 10 امضا دارد و به حد نصاب رسیده است، تصریح کرد: طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت تا پایان این هفته به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود.
بسیاری از نمایندگان قصد دارند طرح استیضاح غضنفری را امضا کنند اما طراحان این استیضاح مخالف افزایش تعداد امضاها هستند.
نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: غضنفری یکی از مدیران با شخصیت است، اما سیاست‌های صنعتی دولت مناسب نیست و وزیر صنعت، معدن و تجارت باید در این زمینه پاسخگو باشد. 
وی ادامه داد: بسیاری از نمایندگان قصد دارند طرح استیضاح غضنفری را امضا کنند، اما طراحان این استیضاح مخالف افزایش تعداد امضاها هستند. 
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم تأکید کرد: استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت هشدار نمایندگان مردم در مجلس برای برطرف کردن مشکل‌های حوزه صنایع و معادن کشور است.
/17212
 
کد خبر 189147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =