۹۶ نفر
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۱
قاضی صلواتی در مشهد حاشیه ساز شد!

نوزدهم فروردین،فردی با مراجعه به کلانتری شفای مشهد،از اخاذی های چند صد میلیون تومانی پرده برداشت که از مدتی قبل در مخمصه آن افتاده بود.

به گزارش خبرآنلاین این فرد به پلیس گفت:حدود 5 سال قبل زنی را به عقد موقت خودم درآورده بودم وسپس ارتباطم را با آن زن بعد از پایان مدت زمان عقد موقت قطع کردم اما یک روز فردی با ظاهری فریبنده به در منزلم آمد و درحالی که دستبندهای آهنین پلیس را بر دستانم حلقه می زد با توهین و فحاشی فیلمی را از ارتباط با آن زن نشانم داد و در ادامه برای آن که پرونده را مختومه کند از من تقاضای مبالغ هنگفتی پول کرد.

روزنامه خراسان در شرح این ماجرا از قول این فرد ادامه داد: من هم برای حفظ آبرویم ابتدا 7 هزار و 500 دلار را به همراه حدود120 میلیون تومان طلا به او دادم اما او قانع نشد و از من خواست که باید 70 سکه بهار آزادی دیگر هم به او بدهم! از آن روز به بعد آن فرد خود را نماینده ویژه قاضی صلواتی در تهران معرفی می کرد و مدعی بود از نیروهای ویژه حفاظت و اطلاعات سپاه است. در تماس های تلفنی مرا وادار می کرد که هر چه زودتر باید سکه ها را بپردازم چراکه از سوی قاضی تحت فشار است و اگر تا ظرف 3 روز سکه ها را به او ندهم آبرویم به خطر خواهد افتاد.

به دنبال اظهارات و ادعاهای شاکی و اهمیت و حساسیت موضوع ، افسران آگاهی از وی خواستند تا برای تحویل سکه ها با متهم قرار بگذارد.

ماموران انتظامی محل قرار را به طور نامحسوس به محاصره درآوردند و مقدمات لازم را برای تحویل 70 سکه طلا فراهم کردند. وقتی متهم وارد کمین نیروهای کلانتری شد،با گرفتن سکه های طلا قصد فرار از محل را داشت که خود را در دام نیروهای انتظامی دید.

با انتقال وی به مقر انتظامی، تحقیقات از وی ادامه یافت. متهم در اعترافات خود گفت:برای تماس با شاکی از گوشی تلفن همراه یکی از دوستانم استفاده می کردم که برای ناشناس ماندن شماره تلفن نرم افزار خاصی را روی گوشی خود نصب کرده بود.از سویی شاکی پرونده مکالمات تلفنی را ضبط کرده بود.

تحقیقات این پرونده برای ریشه یابی اخاذی های احتمالی دیگر متهم ادامه دارد.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1894357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =