معاون رئیسی: مردم نگران وضعیت کشور نباشند/ واکنش ربیعی به وقوع حادثه برای بالگرد رئیسی

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه منتظریم خبر سلامتی رئیس‌جمهور زودتر واصل شود، گفت: قانون اساسی برای هر وضعیتی راه‌حل‌های متناسب حقوقی پیش‌بینی کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بنابر گزارش ایسنا، محمد دهقان اظهار کرد: حادثه مربوط به رئیس‌جمهور محبوب و پرتلاش کشور و هیئت همراه، ملت ایران و دوستانمان در سراسر جهان را نگران کرد. امیدواریم به یمن سالروز میلاد امام رضا (ع) و باتلاش امدادگران خبر سلامتی رئیس‌جمهور عزیزمان هرچه زودتر واصل شود.

وی افزود: در عین حال همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند مردم عزیز نگران وضعیت کشور نباشند. قانون اساسی برای هر وضعیتی راه‌حل‌های متناسب حقوقی پیش‌بینی کرده است.

این سانحه جامعه را نگران کرد

همچنین بنابر گزارش ایرنا، منوچهر متکی، در واکنش به سانحه هوایی برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور و همراهانش، گفت: این سانحه جامعه را نگران کرد و در جای جای میهن اسلامی مراسم دعا و نیایش برای سلامتی مسافران انقلاب برپا شده است و ما هم در قم و در جوار حرم حضرت معصومه (س) از خداوند بزرگ سلامت آقای رئیسی و سرنشینان بالگرد را خواستاریم.

منتخب مجلس دوازدهم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره رئیس جمهور گفت: سختکوشی، پرتلاشی، خود را وقف ملت کردن و از سپیده‌دم پذیرش مسئولیت تاکنون، خستگی ناپذیر و سر از پا نشناختن در تلاش و خدمت بودن از ویژگی‌های رئیس جمهور است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند و به پاس همه خدمات ارزشمند در این شب عزیز سلامتی وی و همرانشان را از خداوند مسالت کردیم.

واکنش علی ربیعی به سانحه بالگرد رئیسی

همچنین علی ربیعی، سخنگوی دولت دوازدهم، در صفحه ایکس خود نوشت: سانحه هلی‌کوپتر حامل رئیس‌جمهور و همراهان ایشان موجب نگرانی همه دلسوزان کشور است. به سهم خودم برای رئیس‌جمهور و سایر اعضای دولت و همراهان آرزوی صحت و سلامت دارم.

معاون رئیسی: مردم نگران وضعیت کشور نباشند/ واکنش ربیعی به وقوع حادثه برای بالگرد رئیسی

29215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908855

برچسب‌ها