ایسنا نوشت:

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان گفت: باید مواظب کسانی که خود را به عنوان اصولگرا جا می‌زنند، بود.
علیرضا زاکانی در اولین همایش جبهه متحد اصولگرایان استان لرستان که در خرم آباد برگزار شد، بر ضرورت باز تعریف و بازگویی مجدد اصولگرایی تاکید کرد و افزود: باید مواظب کسانی که خود را به عنوان اصولگرا جا می‌زنند، بود.
وی با بیان این‌که این انتخابات اولین انتخابات پس از فتنه سال 88 است و دشمن به کمین نشسته تا زمینه آشفتگی، ایجاد فضای امنیتی و خرابکاری را در کشور فراهم کند، ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند تا با مشوش کردن فضا و وارونه جلوه دادن شرایط مردم را مایوس کند، مشارکت را در پای صندوق‌های رای به حداقل برساند و به واسطه مشارکت کم، ادعای مشروعیت زدایی کند.
رئیس ستاد انتخاباتی جبهه متحد اصول‌گرایان تاکید کرد: بسیاری با نام این گفتمان آمدند؛ اما به لوازم این گفتمان پایبند نماندند و امروز با انحرافاتشان مشکلات عدیده ای را برای جبهه اصولگرایی فراهم کرده‌اند.
وی عنوان کرد: وظیفه اصول‌گرایان است که بر این گفتمان استوار بمانند و با باز تعریف و تبیین آن حقایق را در مقابل دیدگان مردم قرار دهند و این یک امر کلی برای ضرورت حفظ گفتمان انقلاب اسلامی و گفتمان اصولگرایی است که ماحصل آن هم اهداف دهه پیشرفت و عدالت را محقق خواهد کرد.
27219
 
کد خبر 191048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =