طرح آبرسانی به بخش‌های کهورستان و رویدر آغاز شد

استاندار هرمزگان جمعه چهارم خرداد ماه با همراهی احمد مرادی و محمد آشوری تازیانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در سفری به بندرخمیر طرح‌های عمرانی این شهرستان را کلنگ زنی و افتتاح کرد.

به گزارش خبرآنلاین، با حضور استاندار هرمزگان، طرح آبرسانی به بخش‌های کهورستان و رویدر شامل یک شهر و ۳۸ روستا آغاز شد.

چهارم خرداد ماه با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، احمد مرادی و محمد آشوری تازیانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی طرح مهم آبرسانی به دو بخش در شهرستان بندر خمیر آغاز شد. با اجرای این پروژه یک شهر و ۳۸ روستا با جمعیت ۲۸۸۷۴ نفر و نیاز آبی ۱۳۵ لیتر در ثانیه از آب آشامیدنی و بهداشتی بهره مند می‌شوند.

گفتنی است برای اجرای این پروژه ۷۲ کیلومتر خط لوله چدن داکتیل، ۳ ایستگاه پمپاژ و ۹ مخزن احداث خواهد شد، برای تکمیل این طرح ۴۱۰ میلیارد تومان هزینه صرف می‌شود.

طرح آبرسانی به بخش‌های کهورستان و رویدر آغاز شد


افتتاح ۷ پروژه ورزشی در شهرستان بندر خمیر

با حضور استاندار هرمزگان، ۷ طرح ورزشی در سطح شهرستان بندرخمیر مورد بهره برداری قرار گرفت.

این طرح‌ها شامل زمین چمن مصنوعی بزرگ رویدر و زمین چمن در روستاهای گری شیخ، کرمران، انگوران، چاهرو و کهورشاد و همچنین پروژه تعمیر و تجهیز سالن خانه تنیس قهرمانی شهرستان خمیر بود.

همچنین به نمایندگی از این ۷ طرح، استاندار هرمزگان با حضور در روستای کهورشاد، زمین چمن مصنوعی این روستا را افتتاح کرد، اعتبار کلی این پروژه‌ها ۱۲ میلیارد تومان بود.

طرح آبرسانی به بخش‌های کهورستان و رویدر آغاز شد


آغاز عملیات اجرایی مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی پزشکان بندر خمیر

با حضور استاندار هرمزگان کلنگ احداث مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی پزشکان شهرستان بندرخمیر بر زمین زده شد.

این پروژه مجمتع ۴۸ واحدی بناست به صورت مشارکتی با همکاری خیرین و دولت در مدت دو سال ساخته شود. همچنین پد بالگرد اورژانس هوایی بیمارستان نیاپور بندر خمیر نیز کلنگ زنی شد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1911405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =