عضو مجلس خبرگان رهبری درباره نفوذ جریان هایی خاص به مجلس نهم هشدار داد.

به گزارش خبرآنلاین، آیت الله سید احمد علم الهدی که امشب -پنجشنبه- به مناسبت 9دی ماه در مسجد ارگ تهران سخنرانی می کرد با اشاره به نقش خواص در عاشورا گفت: در جریان فتنه 88 دو دسته خواص داشتیم که یا دستیار فتنه‌گر شدند و یا در مقابل جریان فتنه ژست دموکراتیک گرفتند.
وی  با اشاره به این خواص افزود: آنها در اینکه مهندسی فتنه از خارج است شک نداشتند. وقتی جمعی از خبرگان به محضر رهبر انقلاب رسیدند ایشان به آقایی اشاره کردند که شما می دانید این مساله از خارج سازماندهی شده است.
وی افزود: آنها در عین اینکه این مساله را می دانستند سکوت مساله آمیز که تایید جریان فتنه بود داشتند. یک عده هم با همه سوابق با رهبری زاویه پیدا کردند و ژست دموکراتیک گرفتند. یک عده هم سعی کردند از عقبه جریان فتنه استفاد کنند که اگر این فتنه شکست خورد در جهت منافع خود استفاده کنند.
عضو مجلس خبرگان گفت: کاری که در فتنه شد در کربلا نشد و آن کشتار و شهادتی بود که برای اهل بیت رخ داد. اگر 9دی شکل نمی گرفت اتفاقاتی بدتر از آنچه اتفاق افتاد بر سر رهبری و انقلاب می آمد و مردم شاهد شنایعی بدتر از کربلا می شدند.
وی درباره تحلیل مردم از وقایع پس از انتخابات گفت: مردم در سطح وسیع فهمیدند خواص قابل پیروی نیستند و نا حق هستند. عامه مردم ما از خواص انحرافی و بی بصیرت فاصله گرفتند و به رهبری چسبیدند و 9دی را شکل دادند.
علم الهدی افزود: من در 9دی شاهد هیجان این مردم بودم که از این خواص نفرت پیدا کرده بودند و هرچه در سخنرانی از شعر و خطابه استفاده می کردم مردم راضی نمی شدند.
وی با بیان اینکه در 9 دی مردم از یک طرف به عشق رهبری به صحنه آمدند و از طرف دیگر از خواص قدرت‌جو و مطامع خواه نفرت داشتند اظهار داشت: رهبر انقلاب در فتنه 88 تنها بود همان طوری که سیدالشهدا در کربلا تنها بود. در فتنه 88 رهبری تنها ماند و ایشان به تنهایی این فتنه را جمع کرد.
امام جمعه مشهد تاکید کرد: نزدیک ترین دوستان رهبری و کسانی که از طریق ایشان به جایی رسیده بودند به عنوان خواص کناره گرفتند و حاضر نشدند به وسط میدان بیایند.
 
باید ساکتین را از عرصه سیاست بیرون کنیم
وی با اشاره به وقایع عاشورا گفت: مردمی که در کنار عمرسعد روبروی سیدالشهدا قرار گرفتند همانهایی بودند که وقتی امام علی (ع) می گفتند به جنگ با معاویه بروید سکوت می کردند. این تجربه ای برای ماست. عضو مجلس خبرگان تصریح کرد: افرادی که در فتنه 88 سکوت مساله دار کردند و ژست خاص گرفتند و درعرصه تجارت سیاسی از عقبه فتنه سربازگیری کردند. آنها ساکتین هستند و روزی مقابل رهبری می ایستند و از الان باید آنها را از عرصه سیاست بیرون کنیم. [تکبیر حضار]
 
آیت الله علم الهدی افزود: در انتخابات جاری که دروازه مردمسالاری است این عناصر به دنبال آن هستند که دوباره وارد عرصه سیاست شوند. ساکتین اگر دوباره به صحنه بیایند دقیقا یک روز مقابل رهبری می ایستند. [شعار ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند حضار]
 
بزرگترین نیاز ما برای مجلس آینده سینه چاک ولایت است
وی با بیان اینکه مردم در 9دی از خواص فاصله گرفتند و به سمت ولایت رفتند افزود: در آینده هم با توجه به بیداری اسلامی مردم باید به صحنه بیایند. اگر در مجلس نهم سینه چاک ولایت نباشد هر متخصص و فرد با سوادی می تواند ابزار دشمن شود و روزی همین خواص روبروی رهبری بیاستند. بزرگترین نیاز ما برای مجلس آینده سینه چاک ولایت است.
عضو مجلس خبرگان خطاب به حضار در مسجد ارگ تهران تاکید کرد: کسانی که در این مملکت خواب قدرت می بینند احساس می کنند اگر در مجلس نهم حزب اللهی سینه چاک ولایت باشد این حزب اللهی اهل لابی کردن نیست و در مقابل مطامع سیاسی می ایستد. لذا از الان فضاسازی می کنند که نیروهای سیاسی حزب اللهی را از صحنه خارج کنند. با همان بصیرت 9دی در انتخابات مجلس سینه چاک ولایت را وارد مجلس کنید.
 /2727
کد خبر 191713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =