به زودی 11 پروژه مختلف در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افتتاح خواهد شد

جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به ریاست دکتر کامران قدس رئیس دانشگاه و با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه در سالن جلسات ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،دکتر قدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، اظهار داشت: این حادثه، برای مردم ایران بسیار سخت و دردناک بود ولی مردم شریف ایران یک بازشناسی جدید از رییس جمهور و خادمان شهید داشتند و ما مسئولان نیز باید با لگو گرفتن از سیدالشهدای خدمت، در مسیر خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنیم.

دکتر کامران قدس گفت: دولت سیزدهم خدمات شایانی را در حوزه سلامت به ملت ایران ارائه داده و در این دولت پروژه های مختلف زیرساختی بهداشتی و درمانی، تجهیزات و... در کشور و مناطق تحت پوشش دانشگاه به بهره برداری رسیده است.همچنین در حوزه تجهیزات نیز در مراکز بهداشتی و درمانی استان امکانات و تجهیزات پیشرفته ای خریداری و جهت ارائه خدمت به مردم بکار گرفته شده اند.

وی گفت: در دولت سیزدهم در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان 42 پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و... افتتاح شده است و به زودی 11 پروژه جدید نیز افتتاح خواهد شد که ابر پروژه مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان استان سمنان مزین به نام رئیس جمهور شهید دکتر رئیسی نیز در بین این پروژه ها خواهد بود.

وی به اهمیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره و تاکید کرد: مدافعان سلامت همچون گذشته دوشادوش ملت همیشه در صحنه کشور، برای برگزاری و حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری آماده هستند و با مشارکت همیشگی خود، برگ زرین دیگری به افتخارات حوزه سلامت بیافزایند.

در ادامه این جلسه گزارش عملکرد واحدهای مختلف دانشگاه ارزیابی شد و دستور کارهای جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =