زاکانی فقط حمله می کند؛ هم به پزشکیان هم به دولت روحانی

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: پزشکیان گفت که افراد ناکارآمد باید محاکمه شوند، ما هم معتقدیم افراد ناکارآمد را محاکمه کنیم، این افراد از خارج نیامدند الان در ستاد پزشکیان هم هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا زاکانی، در دور سوم از مناظره به اظهارات دیگر کاندیداها پاسخ داد.

اهم اظهارات زاکانی را بخوانید؛

*درباره تورم که نکاتی را گفتم. درباره ارز هم معتقدم اساساً سمت پول ملی و ارزش بالای او رفت. این اموراتی که هست جنبه التیام بخشی و تسکین دارد. درمانش جای دیگری است که سر موقعش بحث و بیان میکنیم.

*سال ۹۹  که موضوع بورس پیش آمد ۲۰۰۰ همت قیمت بورس بود؛ ۱۰۰ همت با ناشی  گری وارد شد؛ با دقتی دولت وقت این جنبه غیرحرفه ای را تبلیغ  کرد و حباب ۶۰ برابری ایجاد کرد و مردم را به خاک سیاه نشاند.

*آقای پزشکیان می گوید باید افراد ناکارآمد را محاکمه کنیم. ما معتقدیم. معلوم است اینها کی ها بودند و البته الان در ستاد ایشان هستند. ایشان باید مجوز بدهد بروند سراغ این آقایان.

*کارآمدی جمع توانمندی و پاکی است و اگر توانمندی و پاکی را با هم نبینیم دچار مشکل می شویم.

*کارشناسی خوب است اما واگذاری کار توسط مسئول و رئیس جمهور به کارشناس و بی دقتی در امورات او فاجعه به باور می آورد. بنزین صبح جمعه یادمان نرفته. وقتی آقای رئیسی روی کارآمد در دولت قبل روزی ۸۰۰ نفر به خاطر کرونا از دنیا می روند و آقای رئیس این موضوع را حل کرد.

*یا موضوع تقلب کنکور ۸۲ که عده ای سوال خریدند ۳۰ میلیون و حق همه پزشکان را تضییع کردند و با جان مردم می خواستند بازی کنند که مجلس جلویشان را گرفت.

*لذا اگر تدبیر درست و تصمیم درست باشد می شود تهدیدات را به بهترین نحو تبدیل به فرصت کرد.

*ما سال گذشته ۳۳ همت از بدهی به بانکها را در شهرداری تسویه کردیم. درموضوع درآمد سال ۱۴۰۱، ۳۳ درصد به بودجه پایه سال ۱۴۰۰ اضافه کردیم و ۵۰.۳ شد و تحققش شد ۱۰۳ درصد.


۲۷۲۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1921023

برچسب‌ها