روزنامه شرق نوشت:

پسربچه‌ای 9ساله که به شدت مورد شکنجه و آزار قرار گرفته بود روی تخت بیمارستان جان باخت.
دو شب قبل مردی کودک 9ساله خود را به بیمارستان رساند و مدعی شد پسرک زمین خورده و از حال رفته است. وضعیت بد کودک باعث شد بلافاصله پرستاران و پزشکان بیمارستان باهنر کرج بالای سر کودک حاضر شوند. آنها وقتی او را مورد معاینه قرار دادند متوجه شدند جراحات این کودک بر اثر زمین خوردن یا افتادن از بلندی نیست بلکه او شکنجه شده و مورد آزار‌های شدید قرار گرفته است.
وقتی پرستاران به پرونده این کودک مراجعه کردند متوجه شدند این بچه 9 سال دارد و نامش علی است و پدرش او را به بیمارستان رسانده است بنابراین بهترین کسی که می‌توانست در مورد علی اطلاعاتی به پرستاران بدهد و بگوید چرا این کودک تا این حد آثار سوختگی و کبودی دارد، پدرش بود. از بلندگوی بیمارستان چندین بار پدر علی به پذیرش فراخوانده شد اما فایده‌ای نداشت چراکه این مرد بعد از رساندن علی به بیمارستان متواری شده ‌بود.
حالا دیگر شکی برای پرستاران باقی نمانده‌ بود که علی قربانی کودک‌آزاری شده است. جسم نیمه‌جان پسربچه بار دیگر به دقت مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد این کودک آثار کبودی‌ها و زخم‌های کهنه‌ای دارد و نشان می‌دهد او در زمان‌های مختلف مورد آزار جسمی قرار گرفته‌ است. همچنین آثار سوختگی‌های متعددی روی بدن این کودک وجود داشت. سوختگی‌ها بیشتر روی پاهای علی مشهود بود و فاش می‌کرد این کودک با آتش سیگار شکنجه ‌شده‌ است. بعضی از این سوختگی‌ها بر اثر مرور زمان درمان شده‌ اما جای آن باقی مانده ‌بود ولی بعضی‌های دیگر هنوز تازه ‌بود و زخم و تاول داشت.
در ادامه به دستور پزشک معالج علی به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل و دستگاه‌ها بر بدن نحیف و زخمی این کودک وصل شد و پزشک معالج دستور داد آزمایش‌های لازم برای تشخیص علت بیهوش شدن علی انجام شود اما دقایقی بعد سوت ممتد دستگاه‌ها پرستاران را به بالای سر پسربچه فراخواند. این صدا خبر می‌داد علی دیگر جان ندارد. با این حال پرستاران و پزشکان بلافاصله‌ دستگاه شوک را بر بدن این کودک وصل کردند تا شاید بتوانند او را احیا کنند اما نتوانستند و قلب علی برای همیشه از تپش ایستاد.
زمانی که پرستاران داشتند دستگاه‌ها را از بدن علی جدا می‌کردند و جسم بی‌جان او را برای تنظیم گزارش مرگ بررسی می‌کردند متوجه شدند آثاری شبیه به تجاوز روی بدن این کودک دیده می‌شود. بنابراین در گزارش مرگ علی نوشته ‌شد احتمال دارد این کودک مورد آزار جنسی هم قرار گرفته ‌باشد.
با اعلام خبر این واقعه از سوی حراست بیمارستان، ماموران پلیس و بازپرس ویژه قتل کرج در جریان قرار گرفتند و جسد علی به دستور بازپرس به پزشکی قانونی انتقال یافت تا درصد آسیب وارده به این کودک، مدت‌زمانی که او مورد آزار قرار می‌گرفته‌ و علت اصلی مرگ تعیین شود. این درحالی است که پدر علی هم تحت تعقیب قرار گرفته‌ و تحقیقات برای بازداشت او ادامه ‌دارد.
47282

کد خبر 194311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محسن IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
  18 0
  مثل کودک ازاری های قبلی و میلیون ها کودک ازاری دیگه که صداشون درنمیاد . بچه خودشه . کشتتش . به کسی هم مربوط نیست . مجازاتی هم درکار نیست . وای بر ما . وای بر من
 • بدون نام IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
  12 0
  از مقامات قضائی خواهش میکنم علت و عوامل این جنایت تلخ را پیدا کنند
 • بدون نام IR ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۷
  6 0
  خدایا خودت به داده ما برس.
 • پوریا IR ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۷
  1 0
  تافرهنگ‌سازی‌نشود رسانه‌ها‌کاری‌نکنند تا‌روانشناسها‌جاشون‌با‌والدین‌عوض‌نکنند‌ تا‌والدین‌ها‌جاشون‌باهم‌عوض‌نکنند ‌محاکمه‌فایده‌ندارد هانیه‌۸ساله‌باربد‌۳ساله‌نیما‌۴ساله پیمان‌۳۵‌روزه‌‍پارسا‌۴‌ساله کم‌نیستند‌ کودک‌هدیه‌وامانت‌الهی‌که‌نباید‌سر‌هرچیز‌با‌کودک‌درگیر‌شد‌اون‌کودک‌فرزند‌خودمون باید‌همیشه‌عواقب‌سنجید‌بعد‌عمل‌کرد‌واقعا‌‌جرم‌این‌کودکان‌‌چیست
 • پوريا IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
  3 0
  كودك هديه الهي است وامانتي دست ماست كه اگر قدرش را ندانيم يك روز خداوند آن كودك ازما مي گيره كه ديگه غصه خوردن دير كاش قبلش يادمون مي دادند ودرسي به نام روانشناسي كودك براي همه اجباري بود تا همه ياد مي گرفتند وبعد بچه دار مي شدند
 • حمید IR ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
  0 0
  تا زمانیکه اینگونه افراد که فقط شبیه آدمیزاد هستند با قاطعیت محاکمه نشوند و در ملأعام مجازات نشوند شنیدن اینکونه اخبار اشک آور و منزجر کننده ادامه دارد.