روزنامه شرق نوشت:

زنی که متهم است دختر شش‌ساله شوهرش را مورد آزار قرار داده و باعث نابینایی و فلج شدن او شده‌ است برای محاکمه به دادگاه کیفری‌استان فارس معرفی شد. این پرونده شش ماه قبل در شیراز گشوده شد.
گزارش‌دهندگان کودک‌آزاری پرستاران بیمارستانی در شیراز بودند که کار مداوای این دختر را آغاز کرده ‌بودند. این پرستاران به پلیس گفتند: زمانی که دختر شش‌ساله به نام سارا به بیمارستان منتقل شد بیهوش بود. ما کار مداوا را آغاز کردیم اما وقتی بدن او معاینه شد متوجه آسیب‌دیدگی‌های شدیدی در ناحیه سینه و دستان این کودک شدیم. وقتی از زنی که او را به بیمارستان رسانده ‌بود سوال کردیم چه شده‌، گفت دخترک زمین خورده اما آثار برجای مانده روی بدن او نشان می‌داد او مورد شکنجه قرار گرفته ‌است. ماموران زن جوان را بازداشت کردند و متوجه شدند این زن نامادری ساراست. او ادعا کرد، نمی‌داند چه اتفاقی برای سارا افتاده و وقتی او را پیدا کرد که دخترک غرق در خون بود.
بررسی‌های پلیسی نشان داد که این زن مدتی قبل با پدر سارا ازدواج کرده‌ و آنها در خانه پدر زن جوان زندگی می‌کنند. آن‌طور که پلیس متوجه شد پدر سارا در شرایط بد مالی قرار داشت و او و همسرش با هم کار می‌کردند و سارا و خواهرش هم با آنها زندگی می‌کردند.
پلیس در ادامه بررسی‌های خود زن جوان را مورد بازجویی قرار داد. او گفت: من و همسرم مدتی بود که با هم ازدواج کرده ‌بودیم. من می‌دانستم او دو دختر دارد و مدتی قبل از ازدواج ما از همسرش جدا شده‌ و مسوولیت بچه‌ها با اوست. به هر حال قبول کرده‌ بودم با او زندگی کنم و برای اینکه مجبور نشویم کرایه خانه بدهیم در خانه پدر من زندگی‌مان را آغاز کردیم و بچه‌ها هم به خانه ما آمدند. سارا دختر کوچک شوهرم بود.
او ادامه ‌داد: روز حادثه برای کار بیرون رفتم. من هم مثل شوهرم کار می‌کردم. وقتی به خانه برگشتم به او گفتم بیا برویم حمام. بعد که وارد حمام شدیم سارا را شستم. می‌خواستم او را بیرون بیاورم که دیدم حوله همراهم نیست. سارا را در حمام گذاشتم و گفتم صبر کن تا از اتاق حوله بیاورم. وارد اتاق شدم، حوله را برداشتم و برگشتم و دیدم که سارا غرق در خون روی زمین افتاده ‌است.
این زن ادامه داد: «باور کنید من نه او را زدم و نه کاری کردم. شاید در وان حمام به زمین افتاده ‌است. بلافاصله بعد از اینکه او را در این وضعیت دیدم به بیمارستان رساندم.»
هرچند این زن ضرب و جرح سارا را انکار کرد، با توجه به مدارک به دست‌آمده قرار مجرمیت برای او صادر و با صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری‌استان فارس فرستاده ‌شد.
47282

کد خبر 197626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  25 0
  علی، باربد، سارا بچه هایی که شکنجه شدن، زجر کشیدن، کور شدن، فلج شدن، آخرش هم می میرن. راستی چرا کسی پیدا نمی شه از اونا حمایت کنه؟ چرا هیچ نهادی حقشونو نمی گیره؟ چرا جنایتکارانی که مرتکب این جرایم شدن به سزای عملشون نمی رسن؟ چرا حتی قضات دادگاه ها هم اونطور که باید حقشونو نمی دن؟ اینجور بچه ها جکمشون زجر کشیدن و مردن است بعدش هم خلاص کسی هم آخ نمی گه
 • بدون نام IR ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  17 3
  نمیدونم چرا پدرش رو بازداشت نکردن ؟اینخانم که مسئولیتی نداشته در قبال بچه های مرد! باید مرد رو هم بازخواست کنن که شرایط مناسب برای فرزندانش فراهم نکرده.
 • بدون نام IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  14 0
  اینقدر خبرها راجع به این حوادث فاجعه بار وکودک آزاری ها زیاد شده که حتی فرصت غصه خوردن برای تک تک اونارو هم به ما نمیده ،هنوز غصه اون یکی تموم نشده بود که خبر این یکی اومد
 • بدون نام IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  17 1
  افرین به مسئولین ما وافرین به شما بهتر نیست به جای چاپ اخبار کمی هم به فکر این مشکل کودک ازاری باشین ویه کمی به مسولین بی خیال ما فشار وارد کنین تا قوانین سخت تری اعمال کنند؟
  • niku IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
   7 0
   فقط به فرهنگ ، وجدان و کم ایمانی ربط داره .
 • بدون نام IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  13 0
  وقتي حيوان بهتر از انسان از بچش مراقبت مي كنه يعني كه بهتره آدما برن بميرن. خيلي وقتها ديده شده مرغ از جوجه اردك نگهداري مي كنه يا حتي ميمون، از بچه يه ميمون ديگه نگهداري مي كنه ولي بعضي آدما بار رفتارشون نشون ميدن كه از حيوانات هم پست ترند
 • بدون نام IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
  6 0
  اون مرد كه لياقت اسم پدر را نداره بعد هم مادر اصلي و نامادري كه لياقت اسم انسان راندارند بايد مجازات شوند . خداوند خودش پشت و پناه همه بچه ها باشه