حجت الاسلام حیدر مصلحی دامن زدن به اختلافات داخلی بویژه اختلاف در جریان های ارزشمدار، ملتهب ساختن فضای سیاسی کشورو زیر سوال بردن سلامت انتخابات را از طرح​های دشمن در آستانه انتخابات مجلس دانست.

به گزارش خبرآنلاين، وزیر اطلاعات گفت: وضعیت اقتصاد جهانی به گونه ای نیست كه بتوان با مصوبه ای كشوری را از هستی ساقط كرد.
وي در مسجد 'سید' اصفهان با اشاره به تلاش استكبار برای ترویج یاس و ایجاد جنگ روانی علیه ایران اسلامی، افزود: همانگونه كه رهبر معظم انقلاب فرمودند وضعیت فعلی ما قرار گرفتن در شعب ابی طالب نیست بلكه وضعیت ما بدر و خیبر است.  تحریم های بی اثر غرب علیه نظام اسلامی برای ما تهدید نیست بلكه فرصت است و تاكنون بركات فراوانی داشته است.
گزيده سخنان وي را به نقل از ايرنا بخوانيد:
·         اگر استكبار دانشمندان ما را مذبوحانه ترور می كند بدلیل این است كه می بینند تحریم های آنها نتوانسته جلوی پیشرفت نظام اسلامی را بگیرد.
·         امروز تمام قارون های منطقه با حمایت استكبار دست به دست هم داده اند تا در مقابل نظام اسلامی بایستند و همانند جنگ خندق و خیبر نظام اسلامی را از پای درآورند ولی پیروزی قطعی با اسلام و مسلمین است.
·         دشمن 15 طرح برای مقابله با نظام اسلامی در آستانه انتخابات مجلس در دست اقدام دارد. مدیریت ولایی به بهترین وجه مدیریت می كند، هشدار می دهد، مراقب است و راه را می نمایاند.
·          دامن زدن به اختلافات داخلی بویژه اختلاف در جریان های ارزشمدار، ملتهب ساختن فضای سیاسی كشورو زیر سوال بردن سلامت انتخابات، ایجاد جنگ نیمه سخت سیاسی و اطلاعاتی، دامن زدن به اغتشاشات اجتماعی در قالب نارضایتی ها ازجمله طرح های دشمن در آستانه انتخابات مجلس نهم است.
·         ترویج روحیه  بی اعتمادی به نظام و تعمیم برخی ضعف ها به كل نظام، كشاندن موج بی ثباتی منطقه به داخل كشور، راه اندازی جنگ روانی برای كاهش مشاركت عمومی مردم در انتخابات مجلس، سوء استفاده از اختلافات قومی و قبیله ای، تشدید تحریم های اقتصادی و فضا سازی جنگ رسانه ای برای ایجاد رعب و وحشت در ملت از مهمترین برنامه های دشمن تا زمان برگزاری انتخابات آتی مجلس است.
·         انتخابات مجلس نهم از ویژگی های خاصی برخوردار است. این انتخابات، مشاركت گسترده مردم را می طلبد.
·         {با اشاره به اشرافیت وزارت اطلاعات بر تحركات دشمن در داخل و خارج} اگر در گوشه ای اتفاقی می افتد به خاطر هجمه سنگینی است كه دشمن تدارك دیده است.
·         هشیاری و شناخت حد و مرزها و بصیرت بخشی به آحاد مردم و كار پژوهشی و دقت در سخنان و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مسوولیت امروز ماست. بصیرت بخشی وظیفه ولی و بصیرت پذیری وظیفه امت است.مردم ما با حضور خود در عرصه های مختلف از جمله 9 دی نشان دادند، ملتی بصیرت پذیر هستند.
·         برغم اینكه دشمن در تلاش است انقلاب و مدیران انقلاب را به سمت بحران داخلی بكشاند، رهبر معظم انقلاب به بهترین وجه جهان اسلام را راهنمایی می كنند.
·         رهبر معظم انقلاب در 12 سال پیش بحث خواص و عوام را مطرح كردند. ریزش ها و رویش ها در تاریخ وجود داشته و دارد و نباید از این مساله هراس داشت.  در جایی كه خواص اصحاب جبهه حق همچون زبیر كه پیرو حضرت علی (ع) بود، به واسطه تحركات فرزندش و زمینه سازی برای انحراف خواص به ورطه مقابله با ولی خود كشیده شد، وجود دارد، جایی برای این پرسش نیست كه چرا فردی كه تا چندی پیش داعیه انقلابی داشت امروز ریزش پیدا كرده است.
·          در برابر جبهه حاكمیت صالحان مجموعه ای مانع تراش وجود دارند كه مانع از ایجاد حكومت صالحان می شوند و در كنار آنها زمینه سازانی هستند كه عمدتا از جبهه خواص اهل حق بوجود می آیند و یاران آنها می شوند.  اگر حاكمیت و خود خواص اهل حق بر وضعیتشان مراقبت نداشته باشند، مرور زمان آنها را در جرگه زمینه سازان قاتلان صالحان قرار می دهد.
/2929
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 195421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
  6 3
  همه ی این ها درست کاش بفرماييد شما برای خنثی کردن اش چه کردید ؟
 • بدون نام EC ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
  2 16
  درست است که چه قوه قضاییه وچه تمام قوای دیگر باید دست در دست هم دهند ونظام را از تمام گزندها حفظ نمایند اما من به عنوان یک فرد عادی میگویم وظیفه اصلی را ما مردم ایفا میکنیم ما بودیم که در 9دی فتنه به آن بزرگی را به درک واصل کردیم واکنون با حضور منسجم در انتخابات مشتی دیگر بر دهان آن مار زخمی خواهیم زد