مسعود کیمیایی در برنامه «هفت» از نگارش و ساخت فیلمنامه تازه‌اش خبر داد که فضای متفاوتی دارد.

به گزارش خبرآنلاین، مسعود کیمیایی که مهمان تلفنی اولین برنامه هفت در سال 1391 بود، در خصوص فعالیت‌های تازه‌اش بعد از رفع بیماری، گفت: «در حال نوشتن یک سناریو هستم. همچنین مدتی مریض بودم و رمانم نیمه تمام مانده بود اما حالا بعد از رفع کسالت دوباره شروع به نوشتن کرده‌ام.»

 
وی در خصوص عنوان و موضوع رمانش توضیح داد: «هنوز اسمی برای آن انتخاب نکرده‌ام. تا به اینجا 300 صفحه نوشته‌ام و موضوع رمان هم درباره تهران قدیم است.»
کیمایی با اشاره به موضوع فیلم تازه‌اش عنوان کرد: «این فیلم نیز مانند فیلم‌های قبلی درباره تهران و اتفاقات مربوط به آن است اما به لحاظ موضوع آرام‌تر از فیلم‌های قبلی است. اضطراب اینبار درون فیلم است و تلاش کردم نگاه تازه‌تری به رویداد‌ها داشته باشم. در این فیلم سعید راد و اکبر زنجان‌پور بازی می‌کنند.»
 
 وی در پاسخ به سئوال جیرانی مبنی بر اینکه آیا فیلم جدیدش قهرمان دارد یا خیر؟، گفت: «حتما قهرمان در فیلم‌های من وجود دارد، اصلا فیلم بدون قهرمان فیلم نیست. خیلی‌ها از این جمله‌های بوتیکی می‌گویند که وای به حال مردمی که قهرمان داشته باشند، اما من این چیز‌ها را قبول ندارم.»
این کارگردان سینما در خصوص وضعیت سینما در سال 1390 ابراز کرد: «فکر می‌کنم سینمای ما دستخوش تلاقی فکر‌ها شده. از یک سو این مسئله خوب است و از سویی دیگر باید بیشتر مراقب اوضاع سینما بود. رگه‌های اضطراب باید از کارگردان‌ها گرفته شود، اگر این اتفاق نیافتد، اضطراب وارد فیلم‌ها می‌شود.»
 
57246
کد خبر 206582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =