کیهان نوشت:

در پی افشاگری روزنامه «کیهان» در ستون اخبار ویژه دیروز (21تیر 1391) درباره ماهیت مراسم «جایزه مهتاب میرزایی» که هر ساله توسط نشریه «نگاه نو» برگزار می شود، این مراسم لغو شد. «علی میرزایی» (مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه نگاه نو) دیروز در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: «از مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی به ما اعلام کردند که ششمین جایزه مهتاب میرزایی لغو شده است
مراسم «جایزه مهتاب میرزایی» که در سالیان گذشته از مروجان لیبرالیسم و الحاد دعوت و تجلیل کرده است، بدون مجوز قانونی توسط فصلنامه «نگاه نو» برگزار می شد، در حالی که برگزاری چنین مراسمی باید با مجوز و تحت نظارت نهادهای قانونی صورت گیرد. «نگاه نو» از فصلنامه های مبلغ فراماسونری و سکولاریسم در ایران است که با همکاری مهره های تابلودار رژیم شاه و عوامل مرتبط با سرویس های بیگانه اداره می شود. این فصلنامه پائیز 1370 همزمان با «ماهنامه کیان» و توسط «محمد تقی بانکی» از مدیران اقتصادی دولت سازندگی و رابطین «سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی» منتشر شد و علیرغم چاپ مطالب مغایر قانون همچنان به حیات خود ادامه می دهد.
به نظر می رسد که مدعی العموم و مقامات قضایی و هیات نظارت بر مطبوعات باید به مفاسد حوزه های فرهنگی و فعالیت سکولارها در عرصه عمومی نیز توجه داشته باشند و ورود به جدال های سیاسی و جناحی آنان را از این مسئولیت های خطیر غافل نکند.
/29217
کد خبر 227438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • علی CH ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
    6 0
    طبق قانون اساسی،فعالیتهایی که مخل مبانی اسلام(توحید و نبوت و معاد) نباشند،آزاد هستند.سکولار و غیر سکولار هم ندارد.