روزنامه کیهان نوشت:

فصلنامه «نگاه نو» به مدیر مسئولی «علی میرزایی» (از مدیران ارشد اقتصادی دولت های سازندگی و اصلاحات) که پیوندهای تنگاتنگی با حلقه لائیک های آمریکایی و باند سلطنت طلبان دارد، فردا پنجشنبه (22 تیر) با همکاری «دائره المعارف بزرگ اسلامی» مراسم «جایزه مهتاب میرزایی» را برگزار می کند تا از مروجان الحاد و فراماسونری در ایران تجلیل نماید. این نشریه پیش از این نیز جایزه خود را به مروجان همجنس گرایی و مترجمان سکولار مانند «عزت الله فولادوند» اهداء کرده است.
«نگاه نو» که پاییز 1370 با حمایت مالی و صاحب امتیازی «محمد تقی بانکی» (از نزدیکان بهزاد نبوی و محسن سازگارا و مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران) و سردبیری خشایار دیهیمی (مروج لیبرالیسم رادیکال و هوادار نهضت آزادی) با امکانات «دولت سازندگی» منتشر شد، یکی از ارگان های مطبوعاتی تفکر انگلیسی محسوب می شود که همواره از «آیزایا برلین» (جاسوس برجسته ام.آی.6 و فراماسونر انگلیسی) به عنوان «پدر فکر آزادی مدرن» یاد می کند.
«علی میرزایی» (مدیر نگاه نو) از مدتها پیش با دعوت از نویسندگان لائیک و پادوهای رسانه ای سرویس اطلاعات و امنیت هلند مانند «عبدی کلانتری»، «مهرداد درویش پور» (مفسر صدای آمریکا)، «محمدرضا نیکفر» (مفسر رادیو زمانه) این نشریه را به محفل و ارگانی برای ترویج رویکردهای دین ستیزانه تبدیل کرده است. کلانتری که از شاگردان «آرامش دوستدار» (دارای نام مستعار بابک بامدادان؛ نویسنده بهایی مسلک مقیم آلمان که توهین های فراوانش به مقدسات دینی زبان زد است) به شمار می رود، از 4 سال گذشته مدیریت بخش اندیشه «رادیو زمانه» را برعهده دارد. «عبدی کلانتری» اکنون به همراه دیگر نویسندگان ضد دین «رادیو زمانه» مانند «محمدرضا نیکفر» (نویسنده مقیم آلمان که یک سکولار دو آتشه محسوب می شود) در زمره همکاران فصلنامه «نگاه نو» به شمار می روند، چنانکه در آخرین شماره (بهار 1391) این فصلنامه مقاله ای از کلانتری با عنوان «شرایط آزاداندیشی» چاپ شده که در آن اصلی ترین شاخص های ایدئولوژی ماسونی ستوده شده است.
ترویج علوم انسانی سکولار و ادبیات اروتیکال- جنسی غربی از مأموریت هایی است که این فصلنامه در 2 دهه گذشته به صورت آشکار و گاهی با استفاده از بودجه بیت المال دنبال کرده است، اما در سال های گذشته محفل «نگاه نو» توانسته است تا به نفوذ خود در لایه های مدیریتی اصلاح طلبان عمق بیشتری بخشد و روابط نزدیکی را با «دائره المعارف بزرگ اسلامی» (به مدیریت «کاظم موسوی بجنوردی» که از بودجه بیت المال استفاده ویژه کرده و می کند) برقرار سازد تا جایی که دوره های گذشته «جایزه مهتاب میرزایی» در «مرکز همایش های بین المللی رایزن» (متعلق به دائره المعارف) برگزار شده و نیز برخی از اعضای شورای علمی همین دائره المعارف (مانند عزت الله فولادوند که از مبلغان همجنس گرایی است) به عنوان برنده این جایزه معرفی شده اند!
«ژانت آفاری» (نویسنده بهایی و عضو بنیاد اشرف پهلوی)، «مسعود نیلی» (کارشناس اقتصادی اصلاح طلبان)، «سیمین بهبهانی» (شاعره درباری و مدیحه سرای فرح پهلوی)، «فریبرز رئیس دانا» (از محکومان پروژه کودتای مخملی)، «هرمز همایون پور» (از کارگزاران انتشارات آمریکایی فرانکلین)، پرویز دوایی (سینمایی نویس مقیم پراگ)، «مهرداد اسکویی» (از عوامل باند سیامک پورزند)، «حسن کریم زاده» (کاریکاتوریست مورد حمایت صهیونیستها) و... از همکاران فصلنامه «نگاه نو» می باشند.
اکنون این سؤال مطرح است که مسئولان مربوطه در مقابل اینگونه اقدامات خصمانه و آشکار چه اقدامی انجام داده و یا خواهند داد؟!
/29217
کد خبر 227164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 17
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام US ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  147 4
  کسی با خواندن مطلب همجنسگرا نمی شود
 • بدون نام IR ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  128 1
  شما متن این مقاله و یادداشت را بخوانید که از ابتدای ان هر شخصی را با یک لقب اورده در حالي که برخي از اين ها قبلا مسئوليت هايي داشتن. درسته که چنين عناويني بشون نسبت داده بشه؟
 • بدون نام IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  56 2
  منظورش مهرداد اسکويي مستندسازه؟؟!!:))) از عوامل باند پورزند مي نوشت داماد کارگردان و هنرپيشه طاغوت که بهتر بود.
 • بدون نام IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  105 2
  1- در واقع خبر انلاین نه تنها نظرات توهین امیز را منتشر نمی کند . بلکه نقدهای به خود را نیز منتشر نمی کند . پس نقد پذیر نیست . 2- چرا اینقدر از روزنامه کیهان خبر می گیرید .
 • بدون نام IR ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  154 2
  به چه سادگي آبروي مردم مي برند گويي بر جايگاه قاضي عادل نشسته اند
 • بدون نام IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  131 8
  واقعا باید به آقای شریعتمداری تبریک گفت! هیچ کس را بی نصیب نگذاشته. استاد فولادوند و دکتر نیلی عزیز که به واقع حق بزرگی بر گردن همه دانش آموختگان اقتصاد و مردم دارد چرا معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد سکوت مي کند در برابر اين همه اتهام زني
 • ایمان IR ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  164 4
  پس باید مجله خوندنی ای باشه؟!
 • بدون نام IR ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  122 2
  ماشالله به این همه اطلاعات. اگر یک نفر دیگه این همه افترا رو به اشخاص زده بود ، الان دادستان براش اعلام جرم ميکرد
 • مسعود CH ۰۹:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  97 3
  آخه این چه کار نا صوابیه که انجام میدین به مترجم قرآن میگین مروج همجنسگرایی
  • بدون نام IR ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
   50 1
   شما دکتر عزت الله فولاد وند را با استاد فولادوند مترجم قرآن اشتباه گرفته اید. ایشان از اساتید فلسفه است که نقش بسزایی در معرفی کانت داشتند. احتمالا بارها از طریق سخنرانی و بحث و گفتگو در موسسه حکمت و صدا و سیما و رادیو و نشریات و محافل گوناگون در سالهای متمادی او را دیده اید حالا چه شده کیهان بعد از بیست سال یاد نگاه نو افتاده مسئله ای نیست که فهمیدنش سخت باشد
 • بدون نام IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  5 106
  خداوکیلی راست گفته ... ولی شما چرا دست پاچه شده ای !
 • بدون نام IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  100 3
  .اگه راست میگی با اینهمه اطلاعات چرا عوامل اختلاس رو معرفي نميکنين؟
 • علي IR ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  79 2
  من نمي دونم آقاي دادستان تهران و قوه قضائيه محترم روزنامه کيهان رو مي خونن يا نه ؟ اين مقاله سراسر توهين و افترا و مصداق بارز تشويش اذهان عمومي است
 • بدون نام IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  70 1
  نگاه نو هیچ وقت فصلنامه اصلاح طلب نبوده! متاسفم که از منظر برخی جهان به دو اردوگاه سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب تقسیم شده فصلنامه نگاه نو (مانند چند نشریه مشابه) پایگاهی است فرهنگی که نویسندگانش امضاهای خود را دارا هستند و مکانی است برای گفتگو و تضارب اندیشه ها و البته فرصتی است برای برخورد نقادانه. همین. اصلاح طلب ها اگر فصلنامه ای داشته باشند آن هم آیین است
 • بدون نام IR ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  22 1
  با این مطلب فروش فصل نامه بالاتر می رود
 • sali IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  11 2
  اگه واقعا همینه که شما میگین، پس چرا جلوی انتشارشو نگرفتن تا حالا؟!!!!!!
 • بدون نام FR ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
  44 0
  به پرویز دوایی هیچ اتهامی نتونستن ببندن، گفتن مقیم پراگه! اینم جرمه یعنی؟