در این کتاب مادرها و دخترها، خرد، پند، اندرز و رازهای صمیمانه ای را که شما در کتاب دیگری نخواهید یافت به اشتراک می گذارند و با یکدیگر مبادله می کنند.

به گزارش خبرآنلاین، کتاب «یک فنجان آسایش برای مادران و دختران شان» نوشته کالین سل با ترجمه محمدرضا حبیبی در 344 صفحه با قیمت 7 هزار تومان از سوی انتشارات پل منتشر شد. در این مجموعه مادرها و دخترها حرف دل خود را بازگو می کنند. پیوند مادر و دختر قدرت خود را از دست نمی دهد و تلخ و شیرین زندگی زانان به تصویر کشیده می شود. همانطور که مادران به رشد و تربیت دختران خود می پردازند و آنان را به آستانه زنانگی می رسانند، دخترها هم در نیمه راه زندگی و بعد از آن به مراقبت از مادرانشان می پردازند. همین که مادرها به دخترانشان می نگرند که مادر شده اند، این پیوند رشد یابنده و متغیر مادر و دختر همچون تکیه گاهی برای هر زنی در خواهد آمد.

 

در این کتاب مادرها و دخترها، خرد، پند، اندرز و رازهای صمیمانه ای را که شما در کتاب دیگری نخواهید یافت به اشتراک می گذارند و با یکدیگر مبادله می کنند. چه مادر باشید چه دختر یا هر دو، علاقمند خواهید شد که این کتاب را با هر زنی که در زندگی برایتان مهم است، شریک شوید.

 

«وقت استراحت، آشفتگی، مادر گرامی، قدرت عشق و محبت مادر، مادر می داند، تاج گذاری، حلقه کامل، گزینه های قلبی، دختر عروس، ارث، اندرزهایی از دختری چهار ساله، دوست داشتن بیگانه، آنچه می خواستم به او بگویم، موتورسواری، بازوان مادر، دخترک خوشحال من، از یک مادر، رویابافی، پیش از باران، دستان مادرم، گیاه چرخنده، از یاد بردن آیین مد، عهد و پیمان تولد، ترک کردن، گردن بند مروارید، مادر بامزه من، گدازه عشق سوزان، مرگ ژوزفین، کمی موسیقی شبانه، تخم مرغ مادر، ماری و من، خانم سرخپوست سالخورده، روبان صورتی، دختر مادری جنگجو و آرزوهای بزرگ» عناوین برخی از مطالب این کتاب است.

 

 

ساکنان پایتخت برای تهیه این کتاب‌‌‌ کافی است با شماره 20- 88557016 سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند. سایر هموطنان نیز با پرداخت هزینه ارسال پستی، می توانند تلفنی سفارش کتاب دهند.
6060

کد خبر 228140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =