دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: کسانی که شب گذشته دستگیر شدند افرادی بودند که با شبکه‌های ماهواره‌ای و ضد انقلاب همکاری داشته و بعضا در کار دوبله و ترجمه بودند.

دادستان تهران از دستگیری 28 نفر از عوامل داخلی که با شبکه های ضد انقلاب همکاری می کردند، خبر داد.
عباس جعفری دولت آبادی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: شب گذشته با همکاری سربازان گمنام امام زمان 28 نفر از افراد مرتبط با شبکه های ضد انقلاب دستگیر شدند.

دادستان تهران افزود: این افراد با سازماندهی در 10 ساختمان در پایتخت متمرکز بوده و اسناد نشان می دهد با سیستم بهائیت هم همکاری داشته اند.

 

 عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران عصر در حاشیه تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دادسرای ارشاد با اشاره به خبر دستگیری 28 نفر از مرتبطین با شبکه‌های ضد انقلاب گفت: این افراد کسانی بودند که با اجاره 10 ساختمان و تبدیل آنها به دفتر کار با شبکه‌های ضد انقلاب همکاری نزدیکی داشتند.

جعفری دولت‌آبادی افزود: این افراد همچنین با شبکه فعالیتی ارتباطاتی داشته‌اند که پس از رصد آنها در یک اقدام هماهنگ همگی شب گذشته دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب تهران در پاسخ به این سؤال که سال گذشته دادستانی تهران خبر از کشف تعدادی استودیوی زیرزمینی داده بود که فعالان در این استودیو‌ها برای شبکه‌های بیگانه تولید محتوا می‌کردند آیا دستگیر شدگان شب گذشته نیز با این افراد ارتباطی دارند یا نه گفت: کاری که سال قبل انجام شد توسط پلیس صورت گرفته بود اما فعالیت شب گذشته توسط وزارت اطلاعات ساماندهی شده بود.

یکی از خبرنگاران پرسید: چندی قبل خبری درباره دستگیری تعدادی از اعضاء انجمن گویندگان جهان در رسانه‌ها منتشر شده بود آیا این افراد با آن خبر ارتباطی دارند.

دادستان گفت: اینها شب گذشته دستگیر شده‌اند و من از ارتباط این دو مطلب اطلاعی ندارم.
4545

کد خبر 263064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =