۰ نفر
۳ آذر ۱۳۸۸ - ۱۴:۰۴

مردی که به اتهام آدمکشی کینه جویانه در غرب تهران دستگیر شده است امروز در دادسرای ناحیه 27 به جنایت شیطانی اعتراف کرد.

ساعت 6:20 شنبه هفته جاری یک رفتگر با دیدن پیکر مردی ناشناس که به نظر می رسید بر اثر برخورد میله به سرش کشته شده بود ماجرا را با پلیس 110 در میان گذاشت.سپس بازپرس محمدحسین شاملو - کشیک دادسرای امور جنایی پایتخت - به دنبال تماس تلفنی افسران کلانتری 108 نواب به خیابان «هاشمی» رفت و رازگشایی معما آغاز شد.
عصر همان روز زن 35 ساله ای به نام «لیلا» به پزشکی قانونی رفت و جنازه شوهرش «ناصر» را شناسایی کرد.او می خواست پیکر «ناصر» را برای خاکسپاری تحویل بگیرد که کارآگاهان به بازجویی پرداختند.
«لیلا» که خود را بسیار غمگین نشان می داد ابتدا گفت هیچ اطلاعی از علت و نحوه مرگ شوهرش ندارد اما ضد و نقیض گویی او ، شک پلیس را برانگیخت و مشخص شد راز جنایت را در قلب خود دارد.
این زن ، سرانجام قفل سکوتش را گشود و گفت یکی از دوستان «ناصر» او را قربانی کینه جویی کرده است.گزارش ایسکانیوز می افزاید ، در پی کشف کلید معما ، متهم خیلی زود بازداشت و مشخص شد با «لیلا» رابطه پنهانی داشته است.
این مرد ، امروز در شعبه اول دادسرای ناحیه 27 تهران ، رو در روی «لیلا» قرار گرفت و به آدمکشی اعتراف کرد.بدین ترتیب زن جوان نیز به خیانت و معاونت در جنایت شیطانی ، متهم و با صدور قرار قانونی روانه بازداشتگاه شد.تجسس کارآگاهان برای افشای سایر ابعاد این پرونده ادامه دارد

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 26471

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =