ریدلی اسکات با «واتیکان» برای اولین بار کارگردانی اپیزود اول یک سریال را تجربه می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، شبکه شوتایم که در حال برنامه‌ریزی برای سال 2013 و ساخت چند سریال جدید است، دستور ساخت اپیزود اول سریال «واتیکان» را صادر کرد.
 
هر قسمت این سریال یک ساعت زمان دارد. این تریلر امروزی به مضامینی چون معنویت، قدرت و سیاست در کلیسایی کاتولیک می‌پردازد.
 
خط اصلی داستان «واتیکان» رابطه و رقابت و اسرار و معجزاتی است که پشت درهای کلیسا در حال رخ دادن است و کمتر کسی از آنها اطلاع دارد.
 
پل آتاناسیو (فیلمنامه‌نویس «دکتر هاوس» و فیلم «دانی براسکو») فیلمنامه قسمت اول را نوشته و ریدلی اسکات برای اولین بار کارگردانی اپیزود اول یک سریال را تجربه می‌کند.
 
اسکات به همراه دیوید زوکر (تهیه‌کننده سریال «همسر خوب») مدیران تولید مجموعه هستند. اسکات امسال فیلم «پرومته» را که به شکلی پیش‌درآمد فیلم‌های «بیگانه» بود روی پرده داشت. او سه بار برای فیلم‌های «تلما و لوییس»، «گلادیاتور» و «سقوط بلک هاوک» نامزد اسکار بهترین کارگردان شده است.
 
«بلیدرانر»، «باران سیاه»، «1492: فتح بهشت»، «پادشاهی آسمان»، «یک سال خوب»، «گانگستر آمریکایی» و «مجموعه دروغ‌ها» از دیگر فیلم‌های اسکات است.
 
شبکه شوتایم امسال دو سریال موفق «میهن» و «دکستر» را روی آنتن داشت که پخش آن‌ها فعلا تا ساخته شدن فصل‌های جدید به پایان رسیده است. این شبکه برای سال 2013 دو سریال جدید آماده پخش دارد؛ سریال اکشن «ری داناوان» با بازی لیو شرایبر و «اساتید جنسیت» با بازی مایکل شین.
 
هالیوود ریپورتر / 20 دسامبر / ترجمه: حسین عیدی‌زاده
58241
کد خبر 265290

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =