شفقنا نوشت:

سازمان اتحاد اسلامی در برخی از کشورهای اروپایی و در راس آن اتریش و آلمان از طریق نصب ده ها تابلو و بنر رنگی در خیابان ها که شامل احادیث نبوی هستند، تلاش می کند اروپا و غیرمسلمانان را با دین اسلام و شخصیت پیامبر اکرم(ص) آشنا سازد.

 مسوولین این حرکت، آن را گامی در راه معرفی اسلام عنوان کردند که از سوی گروه های افراطی در کشورهای مختلف به ویژه آلمان و اتریش و برخی دیگر از کشورهای اسکاندیناوی به چهره ای منفی تبدیل شده است.

مسوولین نصب تصاویر و تابلوها، به استقبال غیرمسلمانان و ایستادن آنها رو به روی تابلوها و خواندن مضامین آن ها تاکید کردند و آن را حادثه ای بزرگ معرفی کردند.

آنان همچنین اضافه کردند: گروه های رسمی در شهرداری های برخی از شهرهای کشورهای آلمان و اتریش، جوانان مسلمان را تایید کردند که همین امر باعث تغییر چهره اسلام و مسلمانان به شکل قابل ملاحظه ای در نظر آنان شده است. مردم این کشورها تحت تاثیر موج اسلام هراسی در این کشورها قرار گرفته اند که از سوی احزاب مختلف و گروه های کمونیست تبلیغ می شود.

از بین احادیثی که در میان سایر احادیث بسیار دیده می شود حدیث تشبیه لبخند انسان به دیگران به صدقه است که به گفته مسوولین، بسیاری از ساکنان شهر وین آن را حفظ کرده و زمزمه می کنند. این تابلوها به خیابان ها چهره ای زنده و شاد داده اند.

62303/

کد خبر 269295

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =