مهر نوشت:

شرکت ملی نفتکش ایران امروز به بهانه واگذاری مدال طلا و گواهی‌نامه تحقیقاتی و بین المللی یک موسسه خارجی به مدیرعامل خود (حمید بهبهانی وزیر سابق راه)، آگهی‌های میلیونی به روزنامه‌ها سفارش داده است.

 

آگهی‌های تمام رنگی امروز شرکت ملی نفتکش ایران در برخی از روزنامه‌های کثیره الانتشار کشور همچون روزنامه ایران و جام جم چشم هر خواننده ای را به خود جلب می کند.
در این آگهی که در روزنامه‌های کثیره الانتشار صبح ایران به صورت نیم صفحه منتتشر شده است، تصاویری از مدال طلا و گواهی نامه تحقیقاتی و بین المللی کمبریج انگلستان مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با تیتر درشت وجود دارد.

همچنین در متن این آگهی‌ها آماده است: "جناب آقای دکتر حمید بهبهانی مشاور محترم رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، با خرسندی و تهنیت فراوان دریافت گواهی جامع از سوی مرکز مطالعات پژوهشی، تحقیقاتی و بین المللی بیوگرافی کمبریج انگلستان به عنوان استاد نمونه (اینترنشنال پروفشنال سال 2012 میلادی) که به پاس پژوهش، تحقیق و توسعه در حوزه مهندسی عمران از میان نفرات برتر دانشگاه های بین المللی جهان به جنابعالی اهدا گردیده را حضورتان صمیمانه تبریک عرض می نمائیم. هیات مدیره و کارکنان شرکت ملی نفتکش"
تماس  با بخش آگهی‌های روزنامه‌ها نشان می دهد که هزینه انتشار آگهی در صفحه 4 روزنامه ایران حدود 19 میلیون و 200 هزار تومان و در صفحه 4 روزنامه جام جم 20 میلیون و 400 هزار تومان است.
از سوی دیگر باید به این موضوع اشاره کرد که شرکت ملی نفتکش ایران یکی از مردمی‌ترین شرکت‌های نفتی و اقتصادی کشور است به طوری‌که 100 درصد سهام این شرکت به صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت، تامین اجتماعی و کشوری واگذار شده است.
ذکر این نکته ضروری است در حالی شرکت ملی نفتکش ایران اقدام به هزینه چاپ این آگهی تبلیغاتی میلیونی در روزنامه ها می کند که به گفته نادر ظهوری رئیس انجمن صنفی کارگری دریانوردان جمهوری اسلامی در خلیج فارس، در یکسال گذشته 30 نفر از کارکنان این مجموعه به دلیل مشکلات اقتصادی تعدیل شده‌اند.
3939

کد خبر 271175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =