۰ نفر
۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۰

مهدی شیروانی

حجت اله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی اقداماتی انجام داده که تا به حال از هیچ رئیس فدراسیون کشتی یا سرپرستی در این فدراسیون مشاهده نشده است ! در این مقال نمی توان ازهمه رفتارها یا تصمیمات اشتباه ( حتی به صورت تیتروار ) نام برد ولی اتفاق اخیر به قدری عجیب و غیر حرفه ای بوده که همگان را به تاسف و تعجب واداشته است . براساس قانونی که در ورزش کشورمان اجرا می شود ، سرپرست فدراسیون بعد ازانتصاب ، شش ماه مهلت دارد که انتخابات را برگزار نماید تا تکلیف رئیس فدراسیون مشخص شود. از زمانی که این قانون در ورزش به اجرا درآمده، بوده اند سرپرستانی که بیشتر از موعد قانونی شش ماهه بر مصدر کار باقی مانده و بعضا این حضورشان ، حواشی و اعتراضاتی را نیزبه دنبال داشته است . اما هیچ یک از سرپرستانی که بیش از موعد قانونی در فدراسیونی حضور داشته اند، هرگز رفتاری مشابه خطیب که در یک برنامه زنده تلویزیونی با منتقدین یا معترضین خود برخورد کرده ، نداشته اند ! برخلاف انتظاری که عموم مردم ازمدیران دارند ، سرپرست فدراسیون کشتی با حالتی عصبی و دور ازانتظار با کارشناس سوال کننده برخورد و مطالبی را نیز مطرح داشته که به هیچ وجه در شان مسئول ورزشی که به پهلوانی و اخلاقمداری شهره است ، نبوده و نیست ! متاسفانه این اتفاق در برنامه ای با نام روح پهلوانی رخ داده است !
جناب خطیب شما که توان پاسخ به انتقادات را نداشته و طرف مقابل را با عصبانیت به اتهام و اهانتی ناروا متهم می سازید ، قبل از این که شرایط را برای خودتان و کشتی کشور بیش ازاین غیر قابل تحمل تر نمائید ، لطفا محترمانه از فدراسیون کشتی تشریف ببرید تا بیش ازاین موجب بروز رفتارهای غیر حرفه ای از سوی خود و نگرانی جامعه کشتی را فراهم نفرمائید !
43 43
کد خبر 272068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۰۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
    50 3
    همه می دانند که خطیب کاره ای نیست . یک مهره سوخته ورزشی است که فقط به عنوان ابزار در این موقعیت از او استفاده شده و گرنه او را چه به مدیریت ؟ آنهم در کشتی ؟