مهر نوشت:

منصور حقیقت پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به سفر اعضای کمیته ویژه پیگیری حوادث قم در روز 22 بهمن به این شهر، اظهار داشت: جلسه این کمیته دیروز در این شهر با حضور شورای تامین این استان برگزار شد و همچنین جلساتی نیز با امام جمعه و مسئولان این شهر داشتیم.
رئیس کمیته ویژه پیگیری حوادث قم با بیان اینکه برای نتیجه گیری در خصوص حوادث اتفاق افتاده زود است، گفت: ما از طریق مقامات مسئول موضوع را پیگیری می کنیم تا مشخص شود تدابیر پیش بینی شده در آن روز چقدر متناسب با آن شرایط بوده است.
وی همچنین تصریح کرد: 3 - 2 هفته نیاز داریم تا بتوانیم با یک جمع بندی به نتیجه ای راهگشا برسیم تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.
حقیقت پور همچنین در خصوص فرمایشات دیروز مقام معظم رهبری، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب احساس کردند باید به این قضایا ورود پیدا کنند و رئیس مجلس شورای اسلامی نیز بعد از بیانات ایشان، امروز از سوی مجلس نسبت به بروز مشکلاتی که مربوط به نمایندگان می شد عذرخواهی کردند.
وی در ادامه افزود: ای کاش دیگران هم خودشان را مخاطب فرمایشات رهبر انقلاب بدانند و از مردم و رهبری عذرخواهی کنند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در ادامه در خصوص برنامه های کمیسیون امنیت ملی در روزهای آتی اظهار داشت: قرار است اعضای کمیسیون امنیت ملی 18 اسفند از جزایر سه گانه و تنگه هرمز بازدید کنند.
/29295
 

کد خبر 277587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =