محدوده فاز 3 و4 هنوز به شهرداری تحویل نشده اما مشکل آسفالت بلوارامید بزودی برطرف می شود، این پاسخ مسئول شهرسازی شهرداری پردیس به خوانندگان درگفت وگوبا خبرآنلاین بود.

برخورداری یکی از خوانندگان نوشته بود:« با سلام، روکش آسفالت بلوارسفیرامید شهرپردیس خراب است. ازمسئولین شهرسازی این شهر تقاضا دارم که نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایند. خسته شدیم از بس هزینه برای تعمیر جلوبندی ماشین پرداخت کردیم.»
صناعی ،مسئول شهرسازی شهرداری پردیس در پاسخ به این خواننده در گفت و گو با خبرآنلاین گفت:«این خیابان که حد فاصل فازسه و چهار قرار دارد باید توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن آسفالت ریزی شود. زیرا این محل هنوزبه شهرداری تحویل داده نشده است. البته تنها یک لاین ازاین خیابان دچارمشکل است و هنوزآسفالت ریزی نشده است. بهرحال آسفالت این محل درتعهدات شرکت سرمایه گذاری مسکن است. اگر تا امروز این خیابان آسفالت نشده به دلیل لوله کشی های آب و یا گازبوده است اما به نظر می رسد مشکل مرتفع شده است. شایدمشکل اصلی در این خصوص بارندگی های اخیر برف و بارانی دراین محدوده بوده باشد. این موضوع باعث شده که کارآسفالت ریزی به تاخیر بیفتد.»
وی افزود:«تا آنجایی که به یاد دارم چندی پیش هم بین شرکت سرمایه گذاری مسکن و شرکت گازبه دلیل نصب لوله های گاز در این محدوده اختلافاتی پیش آمده بود که با مداخله شهردار به سرانجام رسید. به همین دلیل مطمئن هستم که کارلوله گذاری گاز نیز به انجام رسیده است. اما با این وجود موضوع اشاره شده را با نماینده شرکت سرمایه گذاری مسکن در میان خواهم گذاشت.»
این مقام مسئول ادامه داد:«ازآنجایی که این مناطق هنوزبه شهرداری پردیس تحویل داده نشده است، شهرداری نمی توانیم نسبت به انجام فعایت های شهرسازی و عمرانی درآن اقدام کند. البته صحبت هایی مبنی برتحویل این مناطق به شهرداری شده اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.» 
45235
 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 277658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • برخورداری IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۰
  2 0
  از مسئولین سایت خبرآنلاین تشکر می نمایم .
 • بدون نام IR ۰۷:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۹
  4 0
  واقعاً برای ایشون متاسفم . شهر پردیس مدت هاست که مشکل آسفالت و روشنایی را دارد ولی ایشان هی می گویند تحویل نشده است . اصلا کی باید تحویل بده . چرا شهرداری پیگیر نمیشه ؟ چرا از مقامات بالاتر مثل استاندار و فرماندار و ... نمی خواد . هر دفعه همین بهانه تکراری برای بی مسئولیتی خودشان را می آورند .