ایسنا نوشت:

حسن روحانی با بیان اینکه "با هوشیاری ملت، هیچ‌کس جز مردم نمی‌تواند رییس‌جمهور تعیین کند"، گفت: عده‌ای می‌خواهند بی‌دردسر نتیجه صندوق را تصاحب کنند اما تنها راه برای پیروزی و موفقیت حضور مردم در 24 خرداد است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم رشت، با بیان اینکه "اینجا سرزمین تاریخی رشت است سرزمین دلاوری‌های و سردار جنگل"، اظهار کرد: دوستان به من می‌گفتند برای چه در صحنه کاندیداتوری وارد شده‌اید در حالی که معضلات کشور در طول هشت سال گذشته آن چنان پیچیده شده که قابل حل نیست. در هفته‌های نزدیک به انتخابات حضور و وحدت و اراده مردم نشان داد که هیچ مشکلی در این کشور نیست که با اتحاد و همت مردم قابل حل و فصل نباشد و کلید تدبیر در دست 75 میلیون نفر است.

وی خطاب به جمع حاضر افزود: کسی شما را ناامید نکند و نگوید که پای صندوق رفتن تاثیر ندارد و هرکه را می‌خواهند از قبل تعیین شده است، چون اینها سخنان شیطانی است که می‌خواهند ما پای صندوق رای نشتابیم و بدانید و مطمئن باشید با هوشیاری ملت هیچ کسی جز ملت نمی‌تواند رییس جمهور تعیین کند.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه "وقتی تصمیم به حضور در عرصه انتخابات گرفتم امیدم به حضور ملت پای صندوق بود"، خاطرنشان کرد: بدانید عده‌ای می‌خواهند نتیجه صندوق را تصاحب کنند و تنها راه برای پیروزی و موفقیت، حضور شما در 24 خرداد است.

روحانی با اشاره به اینکه اگر هر یک از شما زنان و مردان بتوانید 10 نفر را پای صندوق آورید، بدانید ما پیروز انتخابات خواهیم بود، تصریح کرد: مردمان ما اجازه نخواهند داد روند هشت سال گذشته ادامه یابد چون دیدند انزوای متخصصان،‌ مدیران‌، درستکاران و راستگویان چه بلایی سر کشور آورد.

وی با اشاره به موج ایجاد شده در بین مردم با ثبت‌نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات گفت: هشت سال بود آقای هاشمی تخریب می‌شد و به او اتهام می‌زدند. چهار سال قبل در برابر دوربین صدا و سیما چه عبارت​ها‌، تهمت‌ها و پررویی‌ها که نشد اما رسانه ملی به وظیفه اخلاقی خود عمل نکرد و به خاطر یک جمله که اهانت و تهمت بود یا نبود 20 دقیقه به یک نفر فرصت داد اما به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی‌، حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی و حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری که به آنها تهمت زدند فرصت دفاع ندادند.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: موجی که در ثبت‌نام آیت‌الله هاشمی در کشور به وجود آ‌مد نشان داد مردم می‌خواهند به فریبکاران بگویند ما مرد هوشیاری و مرد درک و ایستادگی هستیم که در برابر دروغگویان و تهمت‌زنندگان سر فرود نخواهیم آورد.

روحانی خطاب به مردم رشت گفت: بدانید آنهایی که می‌خواهند مسیر گذشته را ادامه دهند، مردم به آ‌نها رای نخواهند داد. در طول هشت سال گذشته عده‌ای از انزوای ما خوشحال بودند. ما در کنج انزوا بودیم اما در طول هشت سال گذشته در مرکز تحقیقات استراتژیک فرصتی پیش آمد تا مشکلات کشور و استانها مورد بررسی قرار دهیم و موفق شدیم بیش از 400 جلد کتاب به چاپ برسانیم پس ما برنامه و نیروی فکر داریم و فکر می‌کنم همه شما مردم اراده لازم برای تغییر را داشته باشید.

روحانی با اشاره به اینکه برای کاندیداتوری خود با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی و بسیار از بزرگان مشورت کردم گفت: در اداره کشور هم از فکر و اندیشه،‌ مشورت و راهنمایی این بزرگان استفاده خواهم کرد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه "قادریم مشکلات خارجی را حل کنیم"، اظهار کرد: مشکلات خارجی با مقاله‌، شعار و اعلام مواضع حل نمی‌شود بلکه حل مشکلات خارجی نیازمند شناخت و فهم نقشه جهان دارد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریال و گذرنامه ایران کم شده است، تاکید کرد: امروز باید برای ویزا هم ایرانی‌ها انگشت‌نگاری شوند. در حالی که عزت و عظمت به این سرزمین برگردانیم و بیکاری و گرانی را نابود کنیم و فضای کسب و کار را احیا کنیم.

روحانی با تاکید بر اینکه پرداخت یارانه‌های نقدی ادامه پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: به نظر شما این یارانه کم‌کم قیافه صدقه پیدا نکرده است؟ البته یارانه باید ادامه یابد اما ارزش پول هم ثابت بماند. ما با تقویت ارزش پول ملی در کنار یارانه مختصر که پرداخت می‌شود با یارانه کالایی به اقشار کم درآمد کمک خواهیم کرد و زندگی مردم را در مسیری قرار می‌دهیم که آسود‌ه‌تر و راحت‌تر باشند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه می‌توانیم با حضور مردم امید جدیدی خلق کنیم، گفت: منزلت و کرامت زنان را باید به آنها برگردانیم. چون زنان ما در عرصه اجتماعی حق برابر با مردها دارند و رسیدگی به منزلت حقوق و جایگاه زنان وظیفه یک دولت اسلامی است.
/29220

 

کد خبر 297493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۹
  188 5
  چرا تلویزیون در پخش تبلغات نامزدها حق روحانی را ضایع می کند؟
  • بی نام IR ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۹
   روحانی کم مونده تلوزیونو بخوره. چکار باید بکنن دیگه؟