۰ نفر
۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷

تسنیم نوشت:

 منابع سوری از اعدام ۴۵ فلسطینی ربوده شده از اردوگاهی در شهر حلب از سوی تروریست های وابسته به النصره خبر دادند.
به گزارش پایگاه روسیاالیوم، منابع سوری اعلام کردند: درگیری ها میان گروه های مسلح در سوریه با اعضای حزب پ ک ک به کشته شدن چهار نفر منجر شد.همچنین عملیات آدم ربایی میان طرفین ادامه دارد.

از سوی دیگر منابع سوری بیان کردند: در کمین ارتش سوریه علیه گروه های مسلح در منطقه نزدیک به پل الصاخور در شرق حلب یازده نفر از تروریست ها کشته شدند.

این منابع اعلام کردند: گروه های مسلح کنترل مرکز پلیس ابوقصیب حدفاصل تل حمیس و شهر قامشلی در استان الحسکه را در دست گرفته اند.

منابع سوری از عملیات ارتش سوریه در حومه دمشق و کشته شدن افراد مسلح وابست به گردان های شباب الهدی در منطقه دوما و انهدام بمب های وابسته به تروریست ها در شهر حرستا خبر دادند.

ارتش سوریه همچنین به تعقیب گروه های مسلح را در مناطق البحاریه، دیر سلمان در غوطه شرقی و جوبر، القابون، حجیره و البحدلیه در حومه دمشق پرداخت.

از سوی دیگر شبکه المنار گزارش داد: جبهه النصره 45 فلسطینی را در حومه حلب اعدام کرده است.این افراد از اردوگاه الحندرات در حلب ربوده شده اند و جرم آنها وابستگی به نظام سوریه است.

این شبکه همچنین اعلام کرد: مسئولان سوری اخبار مربوط به فوت زندانیان در زندان مرکزی حلب به دلیل نبود دارو را تکذیب کرده اند.

49261

کد خبر 299794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =