مهر نوشت:

معاون نظارت مجلس درباره ایراد وارد شده از سوی هیات عالی حل اختلاف قوا به مکاتبات هیات تطبیق مصوبات با دولت توضیح داد و تاکید کرد که هیات عالی تنها شیوه مکاتبات با دولت را محل اشکال دانسته و خواستار انجام آن بر اساس آئین نامه داخلی شده است.

حسین مظفر درباره نظر اخیری که از سوی هیات عالی حل اختلاف قوا درباره ایراد به مکاتبات هیات تطبیق مصوبات با دولت ارائه کرده است، اظهار کرد: چرا به اصل موضوع توجه نمی کنید؟ اصل تخلفاتی است که از سوی دولت انجام شده و غیر قانونی بودن آن از سوی هیات تطبیق مصوبات به قوه مجریه اعلام شده است.

وی با تاکید بر این که باتوجه به نامه هیات عالی حل اختلاف قوا، موضوع تخلفات دولت مورد تائید قرار گرفته است، تصریح کرد: تخلفات دولت که از سوی هیات تطبیق هم مورد اشاره قرار گرفته، سر جای خودش باقی است و هیات عالی به این موضوع ایرادی نگرفته است.

وی با ابراز تاسف از این که برخی سعی کردند با طرح موضوع ایراد وارد شده از سوی هیات عالی حل اختلاف قوا به مکاتبات هیات تطبیق مصوبات با دولت، اصل مطلب و تخلفات قوه مجریه را زیر سئوال ببرند، یادآور شد: موضوع اصلی این است که متاسفانه بیش از 200 تخلف فقط در یکسال از سوی دولت انجام شده و این موضوع هم از سوی هیات تطبیق مصوبات منعکس گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان دولت از تخلفاتی که انجام داده، از سوی شورای عالی حل اختلاف تبرئه نشده است.

27219

 

 

کد خبر 303992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =