بعد از ظهر پنجشنبه در مراسمی متفاوت و با حضور جمعی از نمایندگان پخش روغن موتور در کشور، از جدیدترین محصول شرکت موتوسل در مرکز همایش های بین المللی کیش- سالن خلیج فارس رونمایی شد.

motoselاین مراسم که به دعوت شرکت موتوسل انجام شده بود با استقبال کم نظیر نمایندگان پخش روغن موتور از سراسر کشور روبرو شد.در این گرهمایی مهندس ایران پور به تشریح کامل روند شرکت موتوسل و چگونگی دست یابی به محصول ابداعی "کانگورو" اشاره کرد و افزود: ما هفت سال پیش و بعد از دوسال و نیم تحقیق حرفه ای و بازاریابی تخصصی، روغن موتور موتوسل را در مجموعه ای با بیش از ربع قرن سابقه در زمینه تولید مواد شیمیایی و روغن هایویژه آغاز کردیم.

ایرانپور در ادامه افزود: مابا هدف ایجاد یک کسب و کار موفق و دراز مدت، سالم و آبرومند با مسئولیت اجتماعی وارد این عرصه شدیم و قرار است با خلاقیت و نوآوری، تولید محصولات با کیفیت و مهمتر از همه مسئولیت در برابر مصرف کنندگان، این عرصه را تداوم ببخشیم. لذا در تمام فعالیت ها به دور از شتاب زدگی و با اولویت قرار دادن کیفیت به جای کمیت گام برداشتیم، همانطور که برای تولید کانگورو بعد از 7 سال فعالیت شرکت در ایران و انجام تحقیقات گسترده و علمی به این مهم دست پیدا کردیم و امروز خوشحالیم که در قدم بعدی قرار است این محصول از طریق قوی ترین، متخصص ترین و سالم ترین شبکه توزیع به دست مصرف کنندگان برسد.

مدیر عامل موتوسل صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: موتوسل در ابتدا و برای ورود به بازار با دو نوع محصول سواری و یک محصول در زمینه روغن های دیزل وارد عرصه رقابت شد. آن موقع احساس شد با کمبودی که در روغن موتور های دیزل وجود داشت فضا برای فعالیت در این عرصه مناسب تر است لذا با خلاقیت و نوآوری روی یک محصول با کیفیت، با شعار" ما با بسته بندی یک بار امتحان می شویم و با کیفیت برای همیشه انتخاب می شویم" قدم های جدی را در عرصه روغن موتور دیزلی برداشتیم و توانستیم پیشتاز برندهای خارجی در این زمینه شویم و امروز طبق آمار شما شاهد هستید که موتوسل بیشرین فروش را در زمینه روغن موتور دیزلی در میان برندهای خارجی در ایران دارد و این را مدیون شبکه توزیع نیز هستیم که دغدغه ما را فقط در زمینه کیفیت باقی گذاشت و ما توانستیم با جدیت تمام کیفیت را تامین کرده و جایگاه خود را تثبیت کنیم.

مدیرعامل موتوسل به زمینه ایجاد روغن موتور جدید اشاره کرد و گفت:ما الان کشویروغن موتور دیزل موتوسل را بسته ایم و توانسته ایم به اهداف خود دست پیدا کنیم و فقط به حفظ و نگهداری و به روز بودن آن فکر می کنیم اما ما از همان زمان فکر پیشرو بودن در بحث خودروهای سواری را نیز مد نظر داشتیم که این مهم نیازمند زمان و جلب اعتماد بازار بود، اتفاقی که نهایتا به آن رسیدیم و حالا با جایگاه موتوسل و 3 برابر شدن خط تولید کار برای ما سخت تر هم شده بود.

لذا احساس کردیم یک محصول معمولی و تکراری و گزینه های موجود برای تولید، پاسخگو نخواهد بود و حتما باید یک کار نو و متفاوت در زمینه روغن موتور سواری انجام داد. به همین دلیل با انجام تحقیقات فراوان و بازاریابی های گسترده و با بررسی روغن موتورهای خارجی که هم ارزانتر و یا هم قیمت با کالاهای مشابه داخلی بودند رمز موفقیت را کشف کردیم؛ که آن تغییر تکنولوژی و فرمولاسیون بود. پس مصمم شدیم و این تکنولوژی را با صبر و صرف هزینه زیاد بدست آوردیم.

مهندس ایران پور در ادامه افزود: اما از موقعی که ما شروع کردیم چند اتفاق مهم دیگر هم افتاده بود که در نگاه اول حل همه آنها با هم ممکن نبود: یکی گران شدن سوخت و بنزین بود که باعث شده بود خیلی از ماشین ها به سمت دوگانه سوز شدن بروند. دیگری بالا رفتن هزینه های خودرو بود که نهایتا مصرف کنندگان را وادار می کرد به سمت پایین آوردن هزینه های جانبی مثل روغن موتور برود.

کته مهم دیگر اینکه عمده خودرو های داخل یا 3.5لیتر روغن مصرف می کنند یا 4.5 لیتر (با فیلتر) وبا وجود روغن‌های 4 لیتری موجود، هیچ بسته بندی وجود ندارد که بدون هزینه اضافی این مشکل را برطرف کند. لذا موتوسل برای حل این معما بسیار هزینه کرد و با تلاش بسیار به روغن موتور کانگورو دست پیدا کرد و امروز می توانیم امیدوار باشیم که توانسته ایم یگ گام دیگر برای نزدیک شدن به مشتری و برطرف کردن نیازهای جدید آنها برداریم.

در پایان باید اشاره کنیم کانگورو با بسته بندی منحصر به فردی که دارد حاوی 3.5 لیتر روغن موتور است و یک بسته یک لیتری رایگان هم در دل آن جای دارد، که باعث نام گذاری این محصول به نام "کانگورو" شده است. همچنین کانگورو با کارکردی بسیار بالا جهت مصرف در خودروهای دوگانه سوز(Dual-fuel) وبنزین سوز (Gasoline engines) مناسب است.

2121

کد خبر 308928

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =