قدیم‌ترها می‌گفتند که آمریکا پولدار است.دستش به دهن‌اش می‌رسد.طلا در سیستم فاضلاب نیویورک‌اش یافت می‌شود [بعداً البته اف بی آی مشخص کرد که قضیه، قضیه پول‌شویی بوده که به دلیل صرف جویی در آب مصرفی نیویورک، پول‌ها را توی فاضلاب می‌شستند!] و از این حرف‌ها! حالا یک دفعه بعد از سفر رییس جمهور ما به نیویورک، آمریکا شده بیچاره، فلک‌زده و از این‌ حرف‌ها!

سی و خرده‌ای سال ما با هر چه کشور دست به دهن‌تر از خودمان ارتباط برقرار کردیم و سفارت زدیم و سفارت گرفتیم و وضع آنها شد توپ و وضع ما شد همین که هست!تا دو تا چاق سلامتی روحانی با اوباما کرده و تازه قرار شده این وسط نانی به ماست برسانیم،دولت آمریکا شده گدای سامره و 700 هزار کارمندش شدند بدون حقوق، خانه نشین! آخر این هم شد شانس؟!

من به نظرم ، کار، کار انگلیس‌هاست، تا نظر شما چه باشد!

 

 

کد خبر 316249

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امینس A1 ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
    1 1
    جالب بود...ولی کلا به نظرم از بداقبالی این ملت هست...به خدا تاریخ 200 سال اخیر ایران رو بخونی می بینی مردم همیشه بدبخت بودند و همواره یه عده در رفاه...من که دیگه حالم از هر چی اوباما و مذاکره 5+1یا 3+3 یا...به هم می خوره...اصلا اسم نتانیاهو و این سران عرب خلیج فارس رو می شنوم باور کن کهیر می زنه سر و صورتم...به خدا دیگه از بس هی امیدوار به مذاکره با امریکا شدم و فرداش نا امید خسته شدم...