شرکت ارتباطات زیرساخت ترافیک اپراتور هارا از طریق شبکه یا همان ابر زیرساخت برقرار می کند .

به گزارش خبرآنلاین و به نقل وب سایت شرکت ارتباطات زیرساخت {لینک} مهندس حسن کریمی معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام این مطلب افزود: پیش از این ارتباطات این اپراتور ها به صورت نقطه به نقطه تأمین می شد که با پیگیری و هماهنگی با اپراتورها و به منظور افزایش کیفیت ارتباطات ، استفاده از ابر زیرساخت جایگزین لینک های نقطه به نقطه شد.

وی افزود: در این شیوه جدید احتمال ایجاد اختلال و قطعی در شبکه اپراتور های همراه کاهش می یابد و رعت برقرا مکالمات و کیفیت ارتباطات بویژه در ارتباطات سیار افزایش می یابد.

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: از سوی دیگر در این نوع سرویس دهی ، امکان ارائه موافقت نامه سطح خدمات ( SLA ) از طرف شرکت ارتباطات زیرساخت به اپراتورها فراهم خواهد شد.

مهندس کریمی افزود: در همین راستا شرکت ارتباطات زیرساخت آماده است با ارائه سطوح بالای کیفیت ارتباطات مانند الماس و طلا ، خدماتی با کیفیت مناسب را به این دسته از مشتریانش ارائه دهد.

وی توضیح داد: هم اکنون ارتباط همراه اول به مقصد تلفن دیگری از همراه اول ، در چهار استان قم ، مازندران ، ایلام و زنجان از طریق شبکه یاهمان ابر زیرساخت تأمین می شود و در سایراستان ها نیز به تدریج ارتباط این اپراتور به این شیوه برقرار خواهد شد .

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:همزمان برگردان شبکه ایرانسل به همین ترتیب در دست اجراست ، و ارتباط رایتل از همان ابتدا از طریق شبکه ابر زیرساخت تأمین شده است.

 

5656

کد خبر 318362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =