رابطه طراحی ماشین بدون سوخت با انقراض نژاد اروپایی

چند ماه قبل دوستی مدعی ساخت ماشین بدون سوخت شده بود و امروز هم عزیز دیگری سخن از انقراض نژاد اروپایی به میان آورد. مطمئن شدم که ما پیروز میدان هستیم و تمدن آینده از آن ماست.

امروز دو گزارش را خواندم. یکی مربوط به 25 تیرماه بود و دیگری 30 مهرماه. یکی از سایت باشگاه خبرنگاران و دیگری از سایت انتخاب. مقایسه آنها برای بنده جالب بود، اگر شما هم مشارکت در بحث داشته باشید، مسلما عالی خواهد بود و به فهم بهتر آن کمک خواهد کرد.

شما فکر می کنید بین این دو مسأله یعنی طراحی ماشین بدون سوخت با انقراض نژاد اروپایی چه رابطه ای وجود دارد؟ قدری فکر کنید و اصلا تصور نکنید مثل یخ و دروازه هستند. به عکس رابطه آنها بسیار جدی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تبریز شخصی به نام .... مدعی شده است که ماشین بدون سوخت درست کرده است. ایشان مدعی شده است که علاوه بر آن 274 اختراع قرآنی دیگر هم داشته است، یعنی اختراعاتی که همگی از قرآن و حدیث استخراج شده است. این استاد دانشگاه با بیان اینکه توانسته ‌قانون تشکیل تصویر در میکروسکوپ را تغییر دهد افزود: میکروسکوپ‌های کنونی با دو لنز کار می‌کنند، در حالی که میکروسکوپ ساخته وی صرفاً با یک لنز طراحی شده که دارای قدرت بسیار عجیبی است. وی با بیان اینکه یکی از شاگردان انیشتین که هم دوره دکتر حسابی بوده است با وی تماس گرفت و از وجود میکروسکوپی با یک لنز اظهار تعجب کرد گفت: وی پس از دیدن این  میکروسکوپ آن را به معجزه‌ای شبیه دانست و اظهار داشت در صورتی که پشتیبانی علمی نیاز باشد ما حاضر به خدمت به شما هستیم.

ایشان افزود: غربی‌ها همواره از غرور عجیبی برخوردارند، آنها همواره می‌خواهند قدرت خود را به رخ دیگران بکشند از این رو در جواب گفتم شمامعتقد بودیدکه این مسئله غیرممکن است درحالی که غرب تمامی داشته‌هایش را از ایران و فرهنگ اسلام دارد.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه در جمع دانشجویان پرسیده بود دلیل علمی ضرورت حجاب چیست و هیچ کس نتوانسته بود پاسخ دهد، گفت: من فقط از طریق دیدگاه و کتب اساتید اروپایی اثبات کردم که حجاب برای خانم‌ها واجب است؛ همچنین علت اینکه چرا حجاب فقط برای خانم‌ها اجباری است؟ چرا حجاب حدود است که مباحث ژنتیک و ... را بیان کردم.

وی افزود: ماشین بدون سوخت را براساس یک آیه از قرآن طراحی کرده ام ، من دکترای مکانیک ندارم ولی توانستم ماشینی بسازم که نه آب، نه برق، ‌نه انرژی خورشیدی، هیچ سوختی نیاز ندارد، بلکه براساس انرژی جاذبه زمین حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه غرب هر چه دارد از تمدن اسلامی و ایرانی است گفت: چطور می‌شود که حجامت را آمریکا در سال 2007 به نفع خود ثبت می‌کند طوری که اگر کسی در تهران بخواهد مطب حجامت بزند باید از آمریکا اجازه بگیرد، درحالی‌که پیامبر اسلام 1400 سال قبل آن را مطرح کرده بود. ما چقدر ضعیف عمل کردیم که هرچه داشتیم بر باد رفته است.

وی با بیان اینکه ماشین بدون سوخت را بر اساس آیات « خلق سبع سموات و من الارض مثلهن...» و « خلق السموات و الارض فی ستة ایام ... » طراحی کرده است،‌ گفت: این آیات یک دستور و علم است؛‌ اینکه چرا هفت طبقه و این آسمان در حال گردش هستند؛ یعنی این انرژی از کجا به وجود می‌آید

ایشان گفت: کوچک‌ترین قرآن جهان در 7 میلیمتر تهیه شده است، غربی‌ها انجیل را که شامل 307 صفحه بود را در 29 میلیمتر تهیه کرده بودند که این قرآن 7 میلیمتری با قطر 3 میکرون معادل یک سوم قطر گلبول قرمز خون در 633 صفحه با تکنولوژی بمباران لیزری بر روی یک لایه سیلیکون نگاشته شده که آیات آن با میکروسکوپ قابل مشاهده و قرائت است.

وی مهمترین اختراع خود را ساخت کوچکترین میکروسکوپ دنیا دانست و افزود: زمانی که در جبهه بودم یک دوربین شکسته عراقی پیدا کردم و با یکی از لنزهایش یک دوربین نجومی ساختم در واقع تحقیقات سیستماتیک فیزیک بنده از آنجا آغاز شد و در ادامه با یک لنز و هزینه بسیار اندک میکروسکوپی جیبی به اندازه یک انگشت و با وزن 25 گرم و با قدرت بزرگ نمایی 650 دیوپتر با لنزی به قطر 4/0 میلیمتر ساختم که باید بگویم این میکروسکوپ پیچیدگی خاصی نداشته و خراب هم نمی شود و این میکروسکوپ در بخش کشاورزی به درد محققین و صاحبان کلینیک‌های گیاه پزشکی می‌خورد.

ایشان گفت امیدوارم روزی فرا رسد که بتوانیم با تلاش همگانی به جایگاه گذشته خویش در علوم و فنون مختلف دست یابیم.

اما از سوی دیگر، عزیز دیگری در خبری که همین امروز گزارش شده مدعی شده است که نژاد اروپایی در حال انقراض است.

این عزیز در همایش طرح تحول نقوش و نوشته های پوشاک که روز دوشنبه در مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار شد گفت: ما مدعی تحقق تمدن اسلامی هستیم و اصلی ترین رکن تمدن اسلامی، فرهنگ اسلامی و جنبه های انسانی و نرم افزاری است... وی با اشاره به اینکه دشمنان در تحقق تمدن اسلامی با ما ستیز دارند ادامه داد: یعنی اینکه آنها می خواهند نگذارند ستونهای اصلی بنای تمدن اسلامی شکل بگیرد. وی در ادامه سخنان خود به اهمیت نقش اندیشه در پوشش و ظاهر افراد اشاره کرد و گفت: یعنی اگر فردی با وقار و باشخصیت لباس جلف پوشید حتما این طرز پوشش روی شخصیت آن فرد تاثیر می گذارد، لذا باید دقت کنیم چه می پوشیم و بدانیم لباسهای ما چه پیامی و چه پیامدهایی دارد

ایشان در ادامه به دلایل مخالفت خود با عدم پیروی از تصاویر غربی بر روی لباسها اشاره کرد و گفت: مگر ما خودمان هویت نداریم که از شخصیت و هویت استقراضی استفاده کنیم مگر ما زبان و فرهنگ نداریم که آنها بخواهند زبان و فرهنگشان را به تحمیل کنند. وی ادامه داد: کت و شلوار برای ما نیست ما لباس بهتر از این داشتیم که در آن راحت تر بودیم و با جغرافیای ما تطبیق بیشتری داشت.

ایشان با بیان اینکه غربیها در همه امور زندگی ورشکسته شده اند افزود: اقتصاد، فرهنگ و اخلاقیات آنها در حال انحطاط کامل است نژاد اروپایی در حال انقراض است اگر 100 سال دیگر بخواهید نژاد اروپایی پیدا کنید باید گروه تحقیق بفرستید زیرا رشد جمعیت در اروپا منفی است.

وی با بیان اینکه این آماری که ارائه می کردم آمار رسمی است ادامه داد: نژاد اروپایی ها مثل نژاد دایناسورها در حال انقراض است چرا چون در بین آنها فرهنگ مستهجن و مبتذلی رواج پیدا کرده است و دلیل دیگر انقراض نژاد آنها این است که آنها با رواج همجنس بازی و زندگی با حیوانات فقط به فکر خودشان هستند.

ایشان البته در باره تمدن اسلامی، نظریات دیگری هم داشتند که در چهار سال گذشته به طور مرتب یکی از سایت هایی که خیلی خیلی از ارادتمندان ایشان بود منتشر می کرد.

برای نمونه در یک سخنرانی گفتند: اینکه ما ظهور امام زمان را ببینیم توقع بی‌جایی نیست؛ امروز بشریت در آستانه یک تحول بزرگ قرار گرفته و بیداری که امروز دنیا را فرا گرفته، بی‌سابقه است و همه به ایران به عنوان مرکز این تحول می‌نگرند.

یک بار هم با اشاره به اعتراضات مردمی در امریکا گفتند: آزادیخواهان آمریکا در مقابل رژیم جنایتکار آمریکا در حال ایستادگی و مقاومت هستند و ما در کنار آنها هستیم و از آنها حمایت همه جانبه می‌کنیم. و تأکید کردند: در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون نفر زندانی در آمریکا وجود دارد که بسیاری از آنها به خاطر نظام حاکم و تنها به دلیل دفاع از حقوق خود در زندان‌ها بسر می‌برند.

و یک جای دیگر هم فرمودند: امروز بایستی در علوم انسانی تحول ایجاد کنیم و نباید به دروس امروز دانشگاهی که عین جهل است تن بدهیم چرا که اگر غرب در علومی نظیر علوم سیاسی و ... موفق بود امروز اینگونه منزوی نشده (بود)

به طور کلی باید عرض کنم ارتباط ساختن ماشین بدون سوخت و 274 اختراع دیگر بر اساس آیات قرآن و نیز آنچه در باره انقراض نژاد اروپایی گفته شده کاملا به همدیگر مربوط است. چون هر دوی آنها قصد دارند تمدن اسلامی را احیا کنند، احساسی که این روزها به صورت یک حس عمومی درآمده و از وزیر و وکیل گرفته تا آحاد افرادی که درگیر این مباحث هستند، آن را مطرح می کنند.

 

 

کد خبر 318811

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 25
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  24 2
  به خدا قسم همین اختراع ماشین بدون سوخت رو در تجلیل از بسیجی های استان البرز کسی دیگر مدعی بود ۳ سال پیش و می گفت در نهاد ریاست جمهوری است اختراعش من نمی فهمم اگر همچین چیزی واقعا هست چرا پس تولید نمی کنند و اگر هم نیست چرا دروغ می گویند شاید مثل قضیه ماشین زمان باشه که گفتند اختراع کردیم ولی آقایان فکر نکنند که شعور مردم در حد شعور خودشان و افراد باند و جناحشان است و خجالت بکشند
 • م.ک A1 ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  42 0
  توجه به این تفکرات رادیکال در شرایطی که بخشی از جریان فرهنگی توسط این گروه طراحی می شود، مساله مهمی است که شما به آن توجه داشته اید. پاینده باشید.
  • بی نام A1 ۰۶:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱
   21 0
   ياد اون كارتونه افتادم كه مي‌گفت: تا احمق در جهانه، ابرقدقد بي روزي نمي‌مانه. من در يك مركز پژوهشي كار مي‌كنم كه بنا بر اقتضاي شغلي تا كنون چند نمونه از اين قبيل اختراعات! براي بررسي به من ارجاع شده و جز تلف كردن وقت و البته تا حدودي هم نشاندن لبخند بر لب ثمري نداشته است. اكثر اين نوابغ در زمينه‌اي اختراع كرده‌اند كه تحصيلات آكادمي يا حداقل مطالعه لازم در آن زمينه نداشته و اصول اوليه علمي و عقلي را به كلي ناديده مي‌گيرند و جالبه كه اولين چيزي كه به فكرشون مي‌رسه اينه كه حق ثبت اختراع و منافع ماديشون حفظ بشه يا در فلان جا استخدام بشن و متاسفانه با درآميختن برخي از اين اباطيل با مقدسات ديني و اينكه فلان طرح با استناد فلان آيه يا حديث از ذهن خلاقشان تراوش كرده، دين و مذهب را هم لوث مي‌كنند
 • حسین US ۱۹:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  44 3
  بنده چند سالی است که در ایالات متحده مشغول تحصیل هستم. از نظر بنده، یکی از مشکلات بنیادین بین غرب و شرق، که پایه گذار بسیاری از بی اعتمادی ها و برداشت های ناصحیح بوده، عدم شناخت صحیح فرهنگی و تاریخی از یکدیگر است. برای نمونه این آقا معتقد است که تمدن غربی رو به انحطاط است. بر خلاف تصور، اغلب مردم ایالات متحده، خانواده های پرجمعیت دارند، در سنین جوانی ازدواج می کنند، و خیلی زود هم بچه دار می شوند. بسیاری از آنها مسیحیان متعصبی هستند که معتقند روابط جنسی صرفا می بایست قانونی و با هدف تولید فرزند باشد، و حتی استفاده از هر نوع ابزار پیشگیری برای زن و شوهر را مجاز نمی دانند! از همکاران آمریکایی بنده در اینجا تقریبا همه قبل از سی سالگی ازدواج کرده اند و بسیاری از آنها فرزند دارند.
 • شهرام A1 ۱۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  30 2
  بشریت هیچگاه فراموش نخواهد کرد که تاهمین دویست سیصد سال قبل، زمین را براساس هیئت بطلمیوسی مرکز جهان می دانستند وهزاران نظریه پرداز( که قطعا امثالشان را درعصر حاضر هم داریم و سخنان گهربارشان را می شنویم) به پشتوانه حاکمان بی خرد، آزاد اندیشان را به جرم تعقل وتجربه، به استهزامیگرفتند ودادگاهی می کردند. فلاسفه ای ازهمین اروپاییانی که این استاد بزرگ دم از انقراض آنها میزند، درعصرروشنگری تمامی این هجویات ومشابه آن ها را به زباله دان تاریخ سپردند.واقعا پاسخ دادن به این عقاید سست، نه فایده ای دارد ونه ضرورتی. از استاد جعفریان درخواست می کنیم تتبعات تاریخی ودینی خود را جهت استفاده عموم علاقه مندان، در دسترس قراردهند. جواب دادن به این مطالب در شان حضرتعالی نیست.
 • بی نام A1 ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  33 1
  واسه همينه شديم جهان سوم ديگه! با اين توهم ها مگه ميشه پيشرفت كرد؟؟
 • بی نام IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  12 3
  دستت درد نکنه دکتر!! خیلی خندیدم. اون مخترع احیانا همان نبود که در آشپزخانه انرژی اتمی ساخته بود؟؟ جدی نگرفتیمش، سرمون کلاه رفت!!! بعدشم فکر کنم یک آشغالی چیزی به لنز میکروسکوپ مخترع محترم چسبیده و ایشان فکر می کنه یه جور دیگه می شه با دستگاهش دید. حالا چی می بینه رو دیگه خدا داند!!! یک دستمال بدید خدمتشان تا لنز میکروسکوپ اش رو پاک کنه ایشان احیانا!!! در مورد انقراض نسلی هم چیزی نمی نویسم
 • حسین A1 ۲۰:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  33 0
  شمایی که اینهمه اختراع کردی پس کو؟ از دوران جنگ تا حالا این میکروسکوپ رو داری پس چرا رو نکردی چیزی؟ صداوسیما که از تمساح توی خیابون های آمریکا گزارش میگیره خب چرا یه دقیقه این اختراع شما رو نشون نداده به ما؟ بعدشم که شمایی که اینهمه دلیل علمی داری برای حجاب و چیزای دیگه چرا به مردم نمیگی که استفاده کنن؟
 • بی نام A1 ۲۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  22 2
  متاسفانه از تاثيرات جنگ بر روح و روان انسانهاست
 • بی نام IR ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  4 9
  زنده باد مسلمانها
 • بی نام A1 ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۳۰
  12 1
  متاسفانه وقتم را تلف کردم که معمای ارتباط این دو موضوع را دریابم. عجب ذهنهای شکوفایی!!!
 • محمد A1 ۰۳:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱
  15 0
  نمیدانم با خواندن این افاضات مردم دنیا چه فکری میکنند و به ما چه میگویند. چرا این سخنرانی ها انعکاس دارد و چرا اصلا اینها نماینده فکری مردم ایران معرفی میشوند
 • بی نام A1 ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱
  7 4
  هم اون آقا نادان است هم شما که دوباره مسئله رو دنبال کردی خیلی بیکاری!اصلا ارزش گفتن و بازگوکردن دوباره ندارد
 • بی نام A1 ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۱
  10 5
  به نظر من طرحش خیلی هم جالب است. نه تنها نشانه بیکاری نیست که نشانه دردمندی و احساس مسئولیت است.
  • بی نام A1 ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
   2 1
   بله احساس مسولیتش مثل شما بوده که فکر نمیکنی فقط حرف میزنی مثلا از چه نظر جالب بوده؟ اصلا فهمیدی چی گفته!!!!!!!!!!!!!!!
 • بی نام IR ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  7 0
  کم گوی وگزیده گوی چون در تازاندک توجهان شودپر اززمان سعدی تاکنون ماپسرفت نداشته ایم؟
 • saeid moezi IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  11 1
  جناب استادداشتم از حوزه نا امید میشدم که حوزه دیگر مطهری ندارد و...نطق گویا قامتت استوار مقالات و آثار شمارا مطالعه مکنم خدا قوت دلت استوار . اینان کسانی هستند که عوام فریب هستند متاسفانه روشنفکران حوزوی دانشگاهی دهانشان بسته است. وقتی استاد دانشگاهی با چاپلوسی کرسی دائمی بگیرد البته این اشخاص لاف خواهد زد وقتی مداح جای پژوهشگر تایخ بگوید وا مصیبتا وقتی صدا و سیما ارتجاعی باشد جامعه چنین به قهقرا میرود باتشکر
 • بی نام A1 ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  9 3
  کسی که ما را جهان سوم نامیده بیشتر از سه عددی را نمی شناخته است
 • بی نام A1 ۱۹:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  5 3
  نیروی جاذبه نیرویی است که به صورت عمود به اجسام وارد میشه نه افق که بخواد باعث حرکت افقی بشه
  • محمد A1 ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
   1 2
   دوستانی که علمی در این زمینه ندارند اظهار نظر نکنند مگه حرکت سیلندر در پیستون افقیست حضرت انیشتین
 • محسن IR ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۳
  5 1
  حرفهایی بدون دلیل مدرک و منطق عقلی بیان شده اند در هر سطر این نوشته قصد دارد چه چیزی را به خواننده منتقل کند بجز اینکه متاسفانه نویسنده که گهگاهی مطالب درخور مینویسد نیز نگاهی غیر منطقی به بدیهیات ذهنی و عقلی دارد.
 • اكبر IR ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۵
  0 2
  راستي چرا اين اختراعات وارد بازار نميشوند در مورد آن فكر كرده ايد خوب معلومه ديگه تا زماني كه مردم پي به راست بودن اين دستگاه ها نبرند اين اختراعات هم وارد بازار نمي شوند توصيه ميكنم مطالعتون را بيشتر كنيد با تشكر
 • آرمان A1 ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
  3 3
  با سلام کسايي که ميگن ماشين بدون سوخت و ميکروسکوپ تک لنزي و قرآن هفت ميليمتري واقعيت نداره، شبيه همون کسايي هستند که به گاليله مي گفتند زمين مسطّحه شما که طرز کارکرد اين ماشينو نميدونيد نظر جاهلانه نديد من در حضور همين استاد طرز کاکرد اين ماشين رو شنيدم و از نظر علمي جواب ميده در ضمن اون ميکروسکوپ تک لنزي هم در حال حاضر در بازار موجود است ولي سخت گير مياد با وظوح و کيفيت بالا هم کار ميکنه
 • بی نام A1 ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
  1 1
  عالی
 • ستار A1 ۲۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
  2 1
  سلام این استاد چند روز پیش به دبیرستان ما اومد و درباره ی اختراعاتش برامون گفت طبق توضیحاتش در مورد ماشین با عقل جور در میاومدما توی مدرسه ی تیز هوشان هستیم و اینا حالیمونه اما برامون سواله که چرا تولید انبوه نمیشه اون میکروسکوپ رو هم از نزدیک دیدم همچنین بهمون گفتن اگه بخوایم با قیمت 20هزار تومان بهمون میدنش اما دوستان ما احساس میکنن 20 هزار تومان برای این یعنی کلاه سرشون رفته من کارکردشو از نزدیک دیدم میشه در مورد اون میکروسکوپ بهم یه مشاوره بدید به نظرتون کلاه سرمون میره؟