نماینده مردم گچساران در مجلس می گوید با حذف کلی سفرهای استانی و ادامه آن به شکل سفرهای استانی دولت قبلی مخالف هستم.

غلامرضا تاجگردون نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین درباره احتمال آغاز سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: این موضوع که رئیس جمهور از نزدیک با مشکلات مردم و استان های کشور آشنا شود اتفاق خوبی است.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سفرهای استانی دولت که از دولت نهم آغاز شد از این نظر که دولت به مردم نزدیک تر شد اتفاق خوبی بود اما انتقادهای فراوانی هم به این سفرها وارد است.

وی درباره نقاط ضعف سفرهای استانی دولت گذشته گفت: نقطه ضعف اصلی این سفرها این بود که تعداد زیادی پروژه در هر سفر مصوب می شد که متاسفانه به مرحله اجرا نمی رسید و تعهد های دولت در سفرهای استانی محقق نشد.

تاجگردون با بیان این که بنده با حذف کلی سفرهای استانی و ادامه آن به شکل سفرهای استانی دولت قبلی مخالف هستم، گفت: دولت باید متناسب با ضرورت سفر داشته باشد و نباید با انجام سفرهای متعدد از اهداف اصلی خود دور شود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره ضرورت های سفرهای استانی دولت گفت: ضرورت سفرهای استانی دولت می تواند بررسی پروژه های مهم، مسائل خاص و دیدار با مسئولان اجرایی است و دولت می تواند در این چارچوب به سفرهای استانی خود ادامه دهد.

وی همچنین درباره نقاط قوت سفرهای استانی هیات دولت گفت: این موضوع که مسئولان اجرایی از نزدیک مشکلات مردم را مشاهده می کردند و در حاشیه این سفرها با مسئولان استانی دیدارهایس را برگزار می کردند نقطه قوت سفرهای استانی بود.

نماینده مردم گچساران در مجلس همچنین درباره نخستین مقصد سفرهای استانی دولت یازدهم گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان کهگیلویه و بویراحمد و استعدادهای کشاورزی این استان و همچنین مکشلات موجود در حوزه کشاورزی به نظر بنده نخستین مقصد سفرهای استانی دولت یازدهم باید استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

219295

کد خبر 319101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۳
    8 1
    شما كه نايب رئيس كميسيون بودجه هستيد ضعف مصوبات يا كسري بودجه نمي باشد ضعف اصلي كشور وجود مديران ضعيف باندي و گروهي است كه همان مصوبه را با اعتبار كلان هم نتوانستند اجرايي كنند شما از يك نفر كه به زور دوچرخه سواري بلده مي خواهيد هواپيما براند چند نفر تا الان جهت انتصاب در فلان پست به شما مراجعه نموده اند؟؟ به ساير نمايندگان و وزرا چند نفر ؟؟