مروری بر مهمترین اخبار حوادث امروز شنبه 2 آذر 1392

فرمانده نیروی انتظامی پیشوا با اشاره به شناسایی و دستگیری عامل جنایت فجیع در این شهرستان گفت: مصرف شیشه باعث عدم هوشیاری قاتل شده بود.
سرهنگ سلمان آدینه وند به مهر گفت: چندی پیش قتل فجیعی در شهرستان پیشوا رخ داد که بازتاب گسترده ای در سطح منطقه به وجود آورد، ماجرا از آنجا آغاز شد که ماموران انتظامی با حضور در خانه ای که به آتش کشیده شده بود با یک جنازه مواجه شدند، از ساعات اولیه کشف مقتول و با توجه به بازتاب این قتل بین عموم مردم، ماموران آگاهی نیروی انتظامی پیشوا این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.
در این زمینه تحقیقات تخصصی و متعددی از همسر و بستگان و دوستان مقتول صورت گرفت تا سرنخ های جدیدی برای پلیس آشکار شد، جند مظنون جدی در پرونده وجود داشت که پس از انجام بازپرسی های تخصصی بالاخره یکی از مظنونان لب به اعتراف گشود و راز جنایت را افشا کرد، قاتل که از دوستان مقتول بود، با حضور در منزل مقتول به همراه وی به مصرف مواد مخدر و شیشه می پردازد و هوشیاری خود را از دست می دهد.
قاتل وقتی هوشیاری خود را در اثر مصرف مواد مخدر از دست می دهد با به دست گرفتن چاقو ضرباتی را بر مقتول وارد کرده و گلوله ای را نیز به سمت وی شلیک می کند، قاتل وقتی به خود می آید با یک جنازه غرق در خون مواجه می شود و سعی می کند تا مقتول را به بیرون خانه انتقال دهد اما به دلیل سنگینی مقتول تصمیم به آتش کشیدن خانه می گیرد، پس از اعترافات قاتل و تکمیل پرونده، قاتل تحویل مقام قضایی شد.

 

چه کسی رویم اسید پاشید؟
اعظم 22 ساله بود که برای شرکت در مراسم عروسی برادرش به تهران آمد اما شب قبل از عروسی به جای اینکه خود را برای حضور در مراسم آماده کند روانه بیمارستان شد تا همچنان پس از گذشت 9 سال از وقوع حادثه نداند که چه کسی روی صورتش اسید ریخت.
این قربانی اسیدپاشی به ایسنا گفت: بهار سال 84 بود که برای شرکت در مراسم عروسی برادرم از شهرستان به تهران آمده بودیم که یک روز پیش از حادثه در حالی که قصد داشتم برای خرید مانتو به بیرون بروم با بازکردن در خانه، یک دست را دیدم که لیوانی از اسید را روی صورتم ریخت.
پس از آن به بیمارستان منتقل شده و تحقیقات پلیس برای شناسایی متهم آغاز شد اما این تحقیقات هیچ نتیجه‌ای در بر نداشت و تاکنون نمی‌دانم که چه کسی روی صورتم اسید ریخت.
وی با اشاره به انجام عمل‌های جراحی روی صورت و گردنش برای ترمیم چهره‌اش گفت: از آن موقع تا چهارشنبه گذشته قریب به 30 عمل جراحی انجام داده‌ام که خوشبختانه عمده این جراحی‌ها موفقیت‌آمیز بود.
اعظم که این روزها مشغول تحصیل در رشته مترجمی اسناد و مدارک در دانشگاه علمی کاربردی است، ادامه‌داد: عمده هزینه‌های درمان از سوی پدرم تامین شد و پس از آن که با آمدن به تهران شغلی برای خود یافتم با استفاده از بیمه‌ام هزینه تعدادی از عمل‌ها را خود پرداخت کردم.
وی با انتقاد از اینکه هیچ کمکی از جانب دولت و مسئولان برای رسیدگی به قربانیان اسیدپاشی انجام نمی‌شود، گفت: حداقل توقع داشتم دولت در پرداخت هزینه‌های دانشگاه مساعدتی داشت که متاسفانه حتی ریالی نیز به من کمک نشد و تخفیفی تعلق نگرفت.
این قربانی اسیدپاشی هزینه‌های درمان را برای قربانیان اسیدپاشی سرسام‌آور دانست و افزود: تنها هزینه یکی از عمل‌های جراحی‌ام رقمی بالغ بر 10 تا 15 میلیون تومان می‌شود.
وی که این روزها در یکی از محلات مرکزی تهران در خانه‌ای استیجاری زندگی می‌کند، ادامه‌داد: قربانیان حوادث اسیدپاشی باید از حقوق ثابت بهره‌مند شوند و چتر حمایتی دولت و دستگاه‌ها برای این افراد وجود داشته باشد.
این قربانی اسیدپاشی با انتقاد از اقدامات تبعیض‌آمیزی که میان قربانیان اسیدپاشی انجام می‌شود، اظهارکرد: چرا باید به آمنه بهرامی سه طبقه خانه با میلیون‌ها تومان کمک بلاعوض داده شود اما قربانیان اسیدپاشی دیگری در کشور ما وجود داشته باشند که حتی ریالی نیز کمک به آنان تعلق نگرفته است.
اعظم از آمادگی خود برای انتقال تجربیاتش و همچنین آموزش مباحث رایانه به قربانیان اسیدپاشی و شهروندان عادی خبرداد و گفت: به نظرم بهتر است قربانیان اسیدپاشی در کنار یکدیگر بوده و دیگران را از توانایی‌ها و تجربیات خود بهره‌مند کنند.
وی درباره انجام اقدامات روانکاوی و روان‌درمانی خود نیز خاطرنشان کرد: در این مورد نیز با توجه به اینکه هزینه‌های بالایی را متحمل می‌شوم متاسفانه هیچ یک از نهادها کمکی به من نکرده به طوری که چند ده جلسه را به ازای هر جلسه مشاوره 35 هزار تومان پرداخت کردم و داروهای کنترل اعصاب و روان نیز بسیار گران‌قیمت است.
مگر تعداد قربانیان اسیدپاشی چند تن است که دولت نمی‌تواند به آنان یک واحد مسکونی 36 متری با حقوقی ثابت بدهد تا نگرانی از بابت آینده و زندگی خود نداشته باشند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر مشغول ادامه تحصیل است، گفت: پس از آن که ترمیم‌ها را در صورت، لب، پلک‌ها و دیگر قسمت‌های صورت و بدنم انجام دادم تازه متوجه شدم، چه نعمت‌های بی‌شماری را خداوند در اختیار ما قرار داده و ما از آن بی‌خبر بودیم.

 

یک کارگر معدن در تکاب پس از سه روز از میان برف و کولاک نجات یافت
یک کارگر معدن در تکاب واقع در جنوب استان آذربایجان غربی پس از سه روز ناپدید شدن در برف و کولاک و دست و پنجه نرم کردن با مرگ با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر این شهرستان نجات یافت.
جعفر سعیدی، رئیس جمعیت هلال احمر تکاب به ایرنا گفت: این فرد که 27 سال سن دارد از کارگران یکی از معادن استان زنجان است که قصد داشت برای مرخصی و دیدار با خانواده اش در شیراز با پای پیاده به روستای همجوار معدن عزیمت و از آنجا به شهر بیاید که به دلیل شرایط بد جوی و برف و کولاک شدید به مدت سه روز در ارتفاعات روستای چیچکلو از توابع شهرستان تکاب ناپدید می شود.
به دلیل شرایط بد جوی استفاده از امداد هوایی از سوی امدادگران جمعیت هلال احمر استان میسر نشد از این رو با اعزام تیم های امداد و نجات کوهستان به منطقه، این فرد که در میان برف و کولاک این منطقه ناپدید شده بود به طور معجزه آسایی با تلاش امدادگران شهرستان تکاب پیدا شده و از مرگ حتمی نجات یافت.
سعیدی ارتفاع برف در این منطقه را بیش از نیم متر اعلام کرد و افزود: این فرد به صورت نیمه جان در محلی صعب العبور و سخت گذر پس از شش ساعت تلاش و جستجوی مداوم دو گروه امداد و نجات این جمعیت توسط امدادگران پیدا شده و بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان تکاب انتقال داده شد.
این فرد با کندن چاله و ماندن در آن و با استفاده از مقدار کمی آذوقه که به همراه داشت در این مدت توانسته بود از یخ زدگی و مرگ حتمی نجات پیدا کند.
رییس جمعیت هلال احمر تکاب با قدردانی از تلاش تیم های امداد و نجات این جمعیت گفت: خوشبختانه پس از انتقال این فرد به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی حال عمومی وی رو به بهبود است.

 

حریق فروشگاه پوشاک در قلب پایتخت
یک فروشگاه دو طبقه پوشاک در محدوده خیابان جمهوری شب‌گذشته آتش گرفت.
سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره به ایسنا گفت: سامانه 125 در ساعت 20:09 جمعه شب‌ از یک مورد حادثه حریق در فروشگاه پوشاک به آدرس خیابان کارگر بالاتر از خیابان آذربایجان با خبر شد.
به دنبال اطلاع از این حادثه، ‌آتش‌نشانان ایستگاه‌های 52 و 40 به همراه خودروی تجهیزات تنفسی به محل اعزام شده و مشاهده کردند که یک فروشگاه دو طبقه پوشاک که هر یک از طبقات 120 مترمربع مساحت داشت، دچار حریق شده است.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌سوزی در طبقه اول این فروشگاه رخ داده و شعله‌های آتش در حال سرایت به طبقات فوقانی بود، گفت: آتش‌نشانان مشغول عملیات شده و از سرایت آتش به اماکن مجاور جلوگیری کردند.
پس از مهار حریق، آتش‌نشانان عملیات اطفا را آغاز کرده و پس از مدتی شعله‌های آتش در این فروشگاه پوشاک را به طور کامل مهار و اطفا کردند.
ملکی با اشاره به عملیات تخلیه دود و ایمن‌سازی محل از سوی آتش‌نشانان گفت: آتش‌نشانان در ساعت 21:35 به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: تنها خسارت به جا مانده از این حریق بالا بود.
به گفته ملکی، علت وقوع حریق در این فروشگاه پوشاک از سوی کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در حال بررسی است.

 

حریق در کارخانه روغن نباتی شیراز
کارخانه روغن‌نباتی شیراز دچار حریق شد که طی دو ساعت این حریق توسط آتش‌نشانان مهار شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از مشاهدات عینی خبرنگار ایسنا جمعه شب کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز، که اکنون در قلب شهر قرار دارد، بار دیگر طعمه حریق شد و بر اثر آن سه نفر مجروح شدند.
در این حریق گسترده که ساعت 20 و 12 دقیقه به آتش نشانی اعلام شده بود، سه مخزن حاوی روغن در کارخانه روغن نباتی، طعمه آتش شده بود که ساعت 20 و 15 دقیقه اولین گروه از آتش نشانان در محل حضور داشتند.
بالغ بر 100 نیروی آتش نشان و 25 خودروی آتش نشانی در محل حضور دارند و علی رغم آن‌که حریق کاملا مهار شده است، مشغول خنک کردن مخازن هستند تا از بروز حریق دیگر جلوگیری شود.
حضور به موقع آتش نشانان و عملکرد دقیق آنان، عامل مهار سریع آتش و جلوگیری از تسری آن به سایر نقاط کارخانه و تلفات و صدمات بیشتر اعلام شده است.

 

پیامک‌های شوم دختر عاشق‌پیشه برای جدایی زوج جوان
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران‌بزرگ از دستگیری دختر جوانی خبر داد که به دلیل علاقه‌اش به یک مرد، نقشه شوم جدایی آنها را با ارسال پیامک‌های دروغین کشیده بود.
سرهنگ محمد مهدی کاکوان در تشریح جزئیات این خبر به ایسنا گفت: چندی پیش مردی 51 ساله به نام رضا با مراجعه به پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران‌بزرگ عنوان کرد که مدتی است پیامک‌هایی با مضمون‌های غیراخلاقی در مورد دخترش برای وی ارسال می‌شود.
وی با بیان اینکه این مرد در اظهارات خود عنوان داشت که برخی افراد نیز با تماس تلفنی از وی درخواست‌های غیراخلاقی دارند، گفت: رضا در اظهاراتش عنوان کرد که این افراد گاهی توهین کرده و برخی نیز با عذرخواهی تماس خود را قطع می‌کردند که با توجه به نوع گزارش دریافتی رسیدگی به این پرونده آغاز شد که در بررسی‌های اولیه مشخص شد تلفن اعلامی از سوی فرد یا افراد ناشناس در سایت‌های غیراخلاقی روی خط این مرد دایورت شده است.
رئیس پلیس فتای تهران‌بزرگ با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد که علاوه بر ارسال پیامک و تماس‌های غیرمعقول با این فرد، مدتی است ایمیل‌های غیراخلاقی برای او ارسال می‌شود گفت: این مسائل و همچنین پیامک‌های غیراخلاقی در مورد دختر رضا موجب آسیب‌های شدید روحی برای خانواده وی شده بود.
وی با بیان اینکه پرونده دارای پیچیدگی خاصی بود، گفت: تحقیقات از این فرد آغاز شد تا اینکه افسر پرونده در مورد روابط خانوادگی دخترش از رضا سوالاتی پرسید و مشخص شد که مدت یک ماه است که دخترش ازدواج کرده و اس ام اس‌هایی از طرف خانواده عروس برای خانواده داماد و بالعکس ارسال می‌شود که این مسئله زمینه اختلافات خانوادگی را به وجود آورده به گونه‌ای که دختر این خانواده در صدد جداشدن از همسرش بود.
کاکوان با بیان اینکه ماموران پلیس فتا در پیگیری‌های فنی به ردپای یک زن 24 ساله به نام مریم در این پرونده رسیدند، گفت: بررسی‌ها نشان داد که داماد خانواده در بازار تهران طلافروشی داشته و مدت 9 سال است که مریم با این فرد تنها ارتباط کاری داشته که با توجه به نقش پررنگ مریم در این پرونده بلافاصله هماهنگی‌های قضایی برای دستگیری وی آغاز و این فرد دستگیر شد.
وی با بیان اینکه مریم در اظهارات خود ضمن قبول بزه انتسابی عنوان کرد که در طول مدت ارتباط کاری‌اش با داماد خانواده به وی علاقمند شده بود گفت: مریم در اعترافات خود عنوان کرد که به دلیل رابطه کاری‌شان همیشه فکر می‌کرد که داماد خانواده با وی ازدواج می‌کند اما هنگامی که متوجه شد که وی ازدواج کرده در صدد آن بود تا ازدواج این مرد طلافروش را برهم بزند.
کاکوان در مورد نحوه دسترسی مریم به شماره تلفن اقوام همسر این مرد گفت: مریم در اعترافات خود عنوان کرد که یک روز به بهانه خرید سکه به مغازه داماد خانواده رفته و به بهانه خرید سکه‌های زیاد فروشنده از مغازه خارج می‌شود که در این زمان وی تمام اطلاعات و عکس‌های همسر و خانواده وی را با بلوتوث به گوشی منتقل کرده و از آن پس نیز مزاحمت خود را برای پایان دادن به این زندگی آغاز می‌کند.
وی با اشاره به وضعیت بسیار مناسب مالی مریم گفت: این دختر دارای تحصیلات عالیه و وضع مالی بسیار مناسبی است اما به دلیل علاقه یک طرفه‌اش به داماد مسبب این ماجرا شده بود.
کاکوان با بیان اینکه اقدامات مریم و نوع متن ارسالی در پیامک‌ به عروس خانواده و خانواده‌اش موجبات جدایی این زوج جوان شده بود گفت: نوع پیامک‌های ارسالی مریم به اعضای خانواده به گونه‌ای بود که پدر این دختر در صدد طلاق دخترش برآمده بود اما با تسریع روند پرونده و شناسایی مریم این امر متوقف شد.

 

هتک حیثیت؛ تاوان وفاداری به همسر
رئیس پلیس فتای استان فارس از راز پرونده هتک حیثیت پرستار یکی از بیمارستان‌های شیراز پرده برداشت.
به گزارش ایسنا، سرهنگ سیدموسی حسینی در تشریح این خبر گفت: پرستار یکی از بیمارستان‌های شیراز با مراجعه به پلیس فتای استان فارس مدعی شد، یکی از پزشکان در محل کارش وی را متهم به ارسال پیامک و ایمیل‌های تهدیدآمیز کرده در حالی که این موضوع صحت ندارد.
رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و شماره و ایمیل‌های شاکی و متشاکی هر دو بررسی شد.
در بررسی صورت گرفته هیچ‌گونه پیامی با موضوع تهدید یا مورد مشابه دیگری مشاهده نشد.
آن پزشک با قصدی شوم از وی در محل کارش درخواست کرده که از شوهرش جدا و با او ازدواج کند و پزشک بخاطر اینکه شاکیه درخواست او را رد می‌کند، با استفاده از نفوذ خود، وی را در قسمت دیگری مشغول به کار می‌کند.
سپس در اقدامی دیگر به شاکی اتهام می‌زند که علیه او پیامک و ایمیل تهدیدآمیز ارسال می‌کند که با مشخص‌شدن حقیقت توسط پلیس فتا پرونده به دادسرا برای صدور حکم قضایی ارسال شد.


شهادت دو نفر از ماموران انتظامی ایرانشهر در درگیری با اشرار
‌معاون سیاسی و امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان از شهادت دو نفر از ماموران انتظامی ایرانشهر در تیراندازی اشرار به سمت آنها خبر داد.
به گزارش ایسنا، رجبعلی شیخ‌زاده با اعلام این خبر، گفت:طی این درگیری که بامداد امروز اتفاق افتاد، یک سرباز مجروح شد.
تاکنون دو نفر در این ارتباط دستگیر شده‌اند.
ساعت 30 دقیقه بامداد امروز تعدادی از اشرار توسط پژو 405 در چهارراه پاستور ایرانشهر به نیروهای گشت انتظامی تیراندازی کرده که در این حادثه استوار سوم مجید بادامچی و سرباز وظیفه حسین رفسنجانی به شهادت رسیدند.
عاملان حادثه پس از درگیری متواری شدند که ماموران گشت انتظامی پس از این درگیری به یک خودرو پژو مشکوک شده و پس از درگیری مسلحانه با سرنشینان آن که منجر به کشته شدن یکی از سرنشینان خودرو شد موفق به بازداشت دو سرنشین دیگر این خودرو شدند.
این دو نفر تاکنون به همکاری در شهادت پرسنل انتظامی اقرار کرده‌اند.

 

افزایش قربانیان شکارچی دختران خردسال/ وحشت کودکان از مرد شیطان صفت
مرد تبهکار که در پوشش سرویس مدرسه دختران خردسال را مورد آزار و اذیت قرار می داد ، در تازه ترین اعترافاتش به ربودن 9 دختر دانش آموز اعتراف کرده است.
به گزارش مهر، رسیدگی به این پرونده همزمان با شکایت والدین دختر خردسالی در پلیس آگاهی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
با مراجعه شاکی به اداره شانزدهم و در تحقیقات صورت گرفته از قربانی، کارآگاهان متوجه شدند که جوانی حدود ۳۰ ساله و تحت عنوان سرویس مدرسه، دختربچه را فریب و پس از سوار کردن وی به ماشین، با تهدید چاقو اقدام به آزار و اذیت وی کرده و پس از سرقت طلا و جواهرات، دختربچه را از ماشین پیاده و متواری شده است.
براساس اظهارات مادر قربانی، راننده پژو علاوه بر آزار و اذیت دخترش، اقدام به سرقت گوشواره‌های دخترش نیز کرده است.
با توجه به حساسیت موضوع، در اولین مرحله مشخصات به دست آمده از چهره نگاری متهم در اختیار تمامی گشت‌های انتظامی قرار گرفت.
سرانجام ساعت هفت صبح ۱۱ آبان، کارآگاهان پلیس آگاهی به سرنشین پژو پرشیا نقره‌ای رنگ مشکوک و به وی دستور ایست دادند که ناگهان راننده پژو با اطلاع از هویت کارآگاهان، اقدام به متواری شدن از محل کرد که طی یک تعقیب و گریز، متهم به نام ابوالفضل ۲۸ ساله دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، گوشواره طلای متعلق به قربانی نیز کشف می‌شود. با دستگیری متهم و در حالی‌که وی منکر هرگونه ارتکاب سرقت و آزار و اذیت شده بود، از شاکی پرونده برای شناسایی متهم دعوت صورت گرفت که متهم را به صورت کامل مورد شناسایی قرار داد.

ابوالفضل ۲۸ ساله شکارچی دختران خردسال
با وجود شناسایی متهم از سوی شاکی، متهم در مراحل اولیه دستگیری و تحقیقات منکر هرگونه آزار و اذیت قربانی بود تا اینکه با تحقیقات دامنه‌دار کارآگاهان، سرانجام ۱۲ آبان لب به اعتراف گشود و به آزار و اذیت قربانی اعتراف کرد.
همزمان با انتشار خبر دستگیری شکارچی دختران خردسال در رسانه ها تعداد دیگری از قربانیان با مراجعه به اداره آگاهی مرد شیطان صفت را شناسایی و از او شکایت کردند. شکات جدید پس از شناسایی متهم مدعی شدند مرد شیطان صفت آنها را در پوشش سرویس مدرسه فریب داده و پس از کشاندن به محل خلوت مورد آزار و اذیت قرار داده است.
تاکنون 9 دختر بچه با مراجعه به پلیس آگاهی متهم را شناسایی کرده و مدعی شدند متهم پس از کشاندن آنها به محل خلوت نقشه شیطانی خود را داخل خودرو اجرا کرده است.
همچنین بررسی های پلیس نشان می دهد، ابوالفضل به صورت شرکت پیمانکار با یکی از سازمان های دولتی کار می کرده و با خودروهای این شرکت اقدام به ربودن دختران خردسال می کرد. اقدامات مرد شیطان صفت چنان هولناک بوده که قربانیان با مشاهده او دچار وحشت شده و از والدین خود می خواستند که آنها را از اتاق خارج کند.
در حال حاضر متهم در زندان به سر می برد و به زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.

 

سارق تابلوهای علایم رانندگی در جلفا دستگیر شد
فرمانده‌ی انتظامی جلفا از دستگیری سارق و مالخر تابلوهای علایم راهنمایی و رانندگی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ کاظم دهقانی در جمع خبرنگاران گفت: در پی شکایت اداره‌ راه و ترابری شهرستان جلفا مبنی بر سرقت رفتن تابلوهای علایم راهنمایی و رانندگی در این شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
موضوع به سرقت رفتن شماری از تابلوهای اداره‌ی راه به همه‌ی واحدهای اجرایی و عملیاتی ابلاغ شد تا با حساسیت به‌دنبال سرنخ سارق یا سارقان احتمالی باشند که در این خصوص اکیپ گشت کلانتری هادیشهر به وانت نیسان مشکوک شده و در بازرسی خودرو شماری آهن پاره کشف و راننده به همراه خودرو به پلیس آگاهی جهت بررسی بیشتر تحویل می‌شود.
کارآگاهان پلیس آگاهی با جمع‌آوری مدارک و عللی مبنی بر این‌که آهن پاره‌ها تابلو علایم راهنمایی و رانندگی هستند متهم مجبور به اعتراف شده و اعلام کرد تابلوها را از شخصی خریداری کرده است.
ماموران پلیس آگاهی پس از تحقیقات تکمیلی موفق به شناسایی محل اختفاء سارق و دپوی اموال مسروقه شده و در یک عملیات غافلگیرانه سارق را دستگیر و 115 قطعه تابلو علایم راهنمایی و رانندگی و گاردریل اداره‌ راه و ترابری را که متهم در فرصت‌های بدست آمده سرقت کرده و با جوش و هواگاز رنگ و علایم آن‌را سوزانده و از بین برده بود، کشف و ضبط کردند که در این‌باره پرونده تشکیل و متهمان به مقام قضایی معرفی و از آن طریق روانه‌ زندان شدند.
رییس پلیس جلفا از شهروندان خواست تا با اخبار و اطلاعات خود در زمینه‌های مختلف، پلیس را در ایجاد و حفظ امنیت پایدار با شماره‌های 110 و 197 به‌صورت شبانه‌روزی یاری کنند.

45282

کد خبر 323970

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • 36 IR ۲۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
  29 4
  جواب اون دختر بچه ها رو کی میده عاقبتشون چی میشه آیا اعدام جوابگوی بچه ها هستش آیا وقتش نرسیده تا موضوع ریشه ایی بررسی بشه ؟
  • بی نام IR ۰۷:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
   20 4
   عزيزم اون مردي كه در مشهد به بچه ها تجاوز مي كرد و به كفتار معروف شده بود را يادت مياد،اون آقا اعدام نشد و فقط قضيه را ريشه يابي كردند،چرا اون ريشه يابي اينجا نتيجه نداد،تنها راه فقط اعدامه وگرنه همچين آدم هايي از زندان ترسي ندارند
  • بی نام IR ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
   14 1
   ماده 277 قانون مجازات اسلامی می گوید:" محاربه عبارت است از کشیدن سلاح به قصد جان ، مال یا ناموس مردم یا ارعاب آنها به نحوی که موجب ناامنی در محیط گردد." خب مگه اين آقا با سلاح سرد به مال و ناموس مردنم حمله نكرده؟
 • بی نام IR ۰۴:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
  15 0
  به نظر من بدون فوت وقت اين جانور اعدام گردد و سپس روانشناسان و جامعه شناسان محترم اين قبيل اتفاقات هولناك را ريشه يابي كنن به نظر شما با اين همه شواهد و قرائن ريشه اين اتفاقات هنوز روشن نشده؟
 • حسن پور A1 ۰۴:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
  20 0
  باید حتما خانواده ها به بچه ها آموزش بدهند که وقتی یک راننده غریبه به عنوان سرویس میخواهد اونها را سوار کنه ، اصلا سوار نشوند. من خودم وقتی صبح ساعت6:30 به سر کار میرم تو راه دختر بچه ها ی کوچک را تو خیابون میبینم که منتظر سرویسند اونهم تو تاریکی صبح ، واقعا پدر و مادر این بچه ها چه فکری میکنند این طفل معصوم ها را تنها تو خیابون می فرستند ممکن است هر اتفاق دیگری براشون بیفته ... جالبه هر روز من یکی دو تا از این صحنه ها رو میبینم و حرص میخورم.
  • بی نام IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
   1 7
   به تو چه