ایرنا نوشت:

سرپرست دادگاه های کیفری استان تهران از صدور آرای متهمان پرونده بیمه ایران تا پایان دی ماه خبر داد.

«محسن افتخاری» افزود: هیات قضایی پرونده هنوز ختم رسیدگی را اعلام نکرده است. به احتمال زیاد هفته آینده ختم رسیدگی این پرونده اعلام می شود.

دادگاه رسیدگی به اتهامات آن بخش از متهمان بیمه ایران که احکام شان توسط دیوان عالی کشور نقض شده بود، در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار شد.

دادگاه این بخش از متهمان پرونده بیمه ایران در هشت جلسه از 18 آذر ماه تا چهارم دی ماه برگزار شد.

محاکمه حدود 80 متهم پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران و استانداری تهران، خرداد سال گذشته در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی برگزار شد و فروردین ماه امسال دادگاه رای متهمان را صادر کرد که با اعتراض متهمان پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شد.

دیوان عالی کشور نیز 29 مرداد ماه از طریق دفتر سخنگوی قوه قضاییه، احکام قطعی گروهی از متهمان این پرونده را منتشر کرد.

دیوان عالی کشور در این پرونده، تعدادی از متهمان را تبرئه و احکام 22 نفر از متهمان پرونده را نقض کرد که جهت رسیدگی مجدد در شعبه هم عرض به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.

البته بخش دیگری از این پرونده همچنان در دادسرای تهران مفتوح است و در ماه های اخیر یکی از مقامات عالی دولت دهم در این رابطه به دادسرا احضار و از وی تحقیق به عمل آمد.

۴۷۴۷

کد خبر 330493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳
  8 0
  هی از این بگیر ببندا بکنید واسه مردم که نون و آب نمیشه.بخدا با این کارا مردم نمیگن به به ببین چه مملکت گل و بلبلی داریم که کسی نمیتونه در بره .میگن بیبین چه خبره ه ه که هر روز 2 تا متخلس (اختلاس کننده) رو میگیرن.خدا میدونه چند تا دیگه ه پم هست که هنوز بوش بلند نشده.آقاجون سیستم رو درست کنید.سیستم مشکل داره.
 • بی نام RS ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳
  12 0
  حدودا دویست هزار تومان جریمه یک سال حبس تعلیقی 6 ماه هم انفصال از خدمات دولتی
 • بی نام A1 ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۳
  2 0
  سیستم مشکل داره ولی با فاسدان هم باید یرخورد بشود یا نه؟