مهر نوشت:

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت مخابرات ایران بدهی ۱۷۰ میلیارد تومانی خود به شرکت ارتباطات زیرساخت را پذیرفت و تاکنون ۷۰ میلیارد آن را پرداخت و برای مابقی نیز یک چک ۵۰ میلیارد تومانی ارائه داد.

محمود خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت بدهی شرکت مخابرات ایران به شرکت ارتباطات زیرساخت و اعلام تسویه بدهی که از سوی این شرکت اعلام شده است تاکید کرد: نمی‌توانیم بگوییم تسویه بدهی کامل انجام شده است؛ مخابرات با رقم ۱۷۰ میلیارد تومان از بدهی ۲۲۰ میلیاردی که شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرده موافقت کرده و براین اساس مقررشده که مبلغ ۱۷۰ میلیارد تومان را تسویه و پرداخت کند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: هم اکنون رقم ۷۰ میلیارد تومان از این بدهی وصول شده و مخابرات برای ۵۰ میلیارد تومان آن نیز چک داده است. اما مبلغ ۵۰ میلیارد تومان دیگر از این بدهی باقی مانده است.

وی با اشاره به تعاملات صورت گرفته با شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: علاوه بر بدهی‌های معوقه، بدهی‌های صورتحساب‌های جاری این شرکت نیز باید تسویه شود اما در حال حاضر توافقات خوبی صورت گرفته تا این مبالغ پرداخت شود.

خسروی گفت: تطبیق حساب باقی مانده از مبلغ ۲۲۰ میلیارد تومان که شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان بدهی مخابرات اعلام کرده همچنان در حال انجام است که با بررسی و مذاکره با مخابرات به نتیجه نهایی خواهیم رسید.

به گزارش مهر، از مهرماه امسال شرکت ارتباطات زیرساخت، با اعلام بدهی ۲۲۰ میلیارد تومانی مخابرات، ارائه سرویس به این شرکت را به دلیل این بدهی‌ها متوقف کرده بود.

 

56503

کد خبر 335303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =